Vajinamda susam buyuklugunde delik var bide et parcasi, bu normal mi?

vajinamin dudaklarini actim ben bir delik gorucegimi sandim ama boyle bir et parcasi var ve susam buyuklugunde hafif bir delik var. Normal mi bu? Ben buyuk delik gorucegimi sandim ama gormeyince cok sasirdim, boyle bir et parcasi var.

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hanimiş kız
    Nerde

1|2
    2|1

Erkekler Ne Diyor 18

• bayanların vaginasında 2 delik bulunur. üstteki susam büyüklüğünde gördüğünüz idrar deliği.. hemen onun altındaki ise vagina deliği.. eğer o et parçasınıda vaginanın yukarıda başlangıç kımının altında gördüyseniz.. oda klitoris' tir.. bunların dışında herhangi bir et parçası gördüyseniz lütfen bir jinekoloğa gidin muayeneye.. Bir bayanın en hassas yeri olduğundan dolayı senede 1 veya 6 ayda bir kontrole gitmesi lazım zaten.. Allah korusun erken teşhis çok önemlidir..

2|0
    0|0
    • o et parcasi iste idrar deligi oldugu yerde. simdi o et parcasi var ya onun tam ortasinda.

• doğrudur. o şiş duran küçük et parçasının ortasındadır idrar deliği. yarım santim altında da vagina deliği vardır..

• evet ordada sivi vardi birsey goremedim

• 50 bin bakımı gelmis

2|2
    2|1
  • bunu soylemek zor ama SusAm lisin

2|2
    3|1
  • Et parçası olarak adlandırılan şey senin kızlık zarın yani hymen. Ortasında yer alan delikse adet kanının geçişine izin veren açıklıktır.

0|0
    0|0
  • Kız anatomisini ilk kez gördü sanırım

1|0
    0|0
  • Orta zarın üzerinde bulunan delik ÜRETRA yani idrar çıkışı
    en üstte bulunan klitoris Vucudun en hassas ve yaklaşık olarak vucuttan 400 kat daha hassas olan bölge o kadar büyük bir nimet.
    sağ ve sol da olan kapaklar Labiumlardır yan iç dudaklar
    Tam ortada buluna DELİK beyazsımsı zar dır. her kızın yapısı farklı olduğu gibi senin kide farklıdır Muhtemelen O delikten sonra ise RAHİMDİR... rahim girişinde de DELİK vardır. vs

0|0
    0|0
  • yalarım ben onu :D

0|0
    2|0
    • ciddi cevap verebilirmisin lutfen

• normal mi yani bakireyim ondan olabilir mi

• ne olursan ol önemli değil canım suyunu bile içerim :D

• Ilıski yasamadigin için öyle birlikte olunca o delik genisleyecek

0|0
    0|0
  • Ağır trol
    Üstelik bu yaşta

0|0
    0|0
  • görmem lazım

0|0
    0|0
  • Yandın sen

0|0
    0|0
  • Et parcasi dedigin bekaret zari olmasin :D

0|0
    0|0
    • evet oyleymis

• ha tamm knk

• hahahaaa :D

• rengi süt beyaz mı?

0|0
    0|0
  • bir resim cekseydin görmeden nasıl teşhis edecez ;)

0|0
    1|0
  • Normal

0|0
    1|2
  • Dem3k ki her kadın merak edip şeyini inceliyor :)

0|0
    0|0
  • Bekarmısın

0|0
    0|0
  • Bakiremisin?

1|0
    0|0
    • Evet ondan mi acaba?

• Ne güzel ya bu yaşa kadar temiz kalmış onca pislğin içinde umarım karşına hakeden biri çıkar

• Inshallah duzgun birini bulmak zor gercekten bu devirde. Bende artik beklicem Hayirli biri cikana kadar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...