Göğüs ucu hassasiyetine çözüm varmı?

Regl öncesi dönemde goguslerim hem sisiyo hem de cok agriyo sudyen takamiyorum bu yuzden ve gogus uclarimda cok hasaslasiyo ve tshort surtse biraz hemen aciyo ve kalkiyo
Uyumak bile çok zorasiyo çünkü gogus ucuma her hangi bir şey dokunsa rahatsız olup uyuyamiyorum bile bunu azalticak birsey var mı biliyomusunuz?

Gizli kullanıcı olmadım çünkü bunu sakalama gereği duymadim diye abazalarda dolusmasin mesaj kutuma.

0|1
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• Bu hemen hemen her kadının başına gelen bir sorun. Özel bir çözümünün olduğunu duymadım şahsen. Ama insanın en iyi doktoru kimi zaman kendisidir diyerek, bu sıkıntıyı tamamen yok edemesen bile minimize edebilirsin!
    Mesela soğuk su presi iyi gelebilir, yüzü koyun uyumamayı dene, o dönemde sutyen takma, temas edilmemesi sağla vs.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yok bence

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 26

• yüzeysel deriyi uyuşturucan lidokain içeren kremler var, onlardan sür, hassasiyetini geçici olarak azaltır.

0|0
    0|0
  • Her bayanda farklı durumlar olmaktadır. Muhtemelen hormonal dengenle alakalı

1|0
    0|0
  • İyidi bu tüm kızlarda var nerdeyse bir jinekoloğa git etkisini azaltacak ilaç yazsın sana

0|0
    0|0
  • Ona çözüm yok bence.
    Göğüslerine Soğuk su tut falan dicem belki işe yarar

0|0
    0|0
  • kas yumuşatıcı yararlı olmazmı

0|0
    0|0
  • Birazcık pamuk koysan üzerine?

0|0
    1|0
  • İstemem yan cebime koy -_-

0|0
    1|0
  • normalde gebelikte rastlanıyor hormonlara baktır

0|0
    0|0
  • Gayet normall saklanicak bir konu degilki zaten

1|0
    0|0
  • Madem abazalardan bu kadar cekiniyosun o zaman neden doktora deilde abazalarla dolu siteye memelerinden bahsediyorsun.(abaza deilim)

0|0
    2|0
    • Abazalardan cekinmiyorum sadece böyle bir soru sordum hemen mahluk beyinlerinizle mesaj kurumu doldurmayim diyorum

• mahluk beyinli sensin komuşma üslubunu düzelt lütfen

• Çıplak sırtüstü uzanmaktan başka çaresi yok sanırım

0|0
    0|0
  • Okadar hassas olurmu acaba. Dediğin gibiyse zor bir durum

0|0
    0|0
  • Pamuklu şeyler kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Doktor?

0|0
    0|0
  • İlaç kullanmak lazım

0|0
    0|0
  • Senın guğus ucun varmıydı ya

0|0
    1|0
  • eee sen de sutyen giyme uyurken o zaman?

0|0
    0|0
  • Doktora gitmeniz yararlı olur hanımefendi.

0|0
    0|0

8 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...