Genital bölge problemi?

Arkadaşlar genital bolgeme ağda yapamıyorum cok hassas. Oyuzden jilet kullanmayı tercih ediyorum maalesef. Ama jileti yanlis mi kullanıyorum ya da kıl kalınligindan mi bilmiyorum , aldigim an pürüzsüz olmuyor. Yine dokununca batıyor. Ne yapmam ya da nasil almam gerek? Tüy dökücü krem 1-2 gunluk de olsa pürüzsüz yapar mı? :/

1|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Jilet killari kalinlastirmaz, kesilince ilk cikanlar boyu kisa oldugu icin kalin gibi gelir, milleti bu aldatioyr, killarin jiletle kalinlasmasi mümkün degil, alakasi yok.

Agda veya tüy dökücü ile olan yöntemde kökünden derince cekildigi icin tabiki birkac gün fazla pürüzsüz olur ama cikmaya baslayinca jiletle arasinda bir fark yok..

Iyi jiletle, tras sabunu ile banyoda siack suyun icinde küvette dene, bir iki gün istedigin sonucu alirsin..

Genital bölgede tüylerin devamli alinmasi saglikli degil, temizlik olarak düsünülüyor ama aksine rutubeti alan, genital bölgenin sickalik ayarini ayarlayan killar aliniyor, bu sicklar birde kadinin akinitisi varsa vicik ivick, mantara, bakterilere davetiye..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet öyle olur tersten vurunca da yara eder ya da alerji eder Yapcak bişey yok

0|0
    0|0
    • Yara yapmıyor diyende var hic denemedim

• Yara derken kasdettigim alerji yani kızarıyor demek istedim onu kasdettim bacım

Erkekler Ne Diyor 15

• 3 bıçaklı traş başlığı kullan. Bir gece öncesinden o bölgeyi nemlendir. Özel traş jeli ile kılların çıkış yönünden 2 tur geçecek şekilde al. Traş sonrası o bölgeyi yeniden nemlendirici krem ile yumuşat.
    Ağda dışında; ne jilet ne de tüy dökücü krem pürüzsüzlük hissi vermez! Çok istiyorsan lazer yaptır, kökten kurtul.

1|0
    0|0
  • jiletle alabilirsin fakat jileti yıkamadan2 defa aynı yere vurmayacaksın çünkü arasında kalan kıllar hem cildini tahriş eder hem de kılları kesmez yolar.
    Bu şekilde yapıp temizledikten sonra dikkatli bir şekilde tersten de alabilirsin hiç pürüz kalmaz.
    Jilet ile temizlik biraz sabır gerektirir 10 dakika uğraşıp tahriş edeceğine 20 dakika uğraş temiz olsun.
    Kesinlikte tıraş köpüğü kullanma onlar cildi yumuşatmıyor mümkünse tıraş kremi kullan ye iyice yedir.
    Temizliğin bittiğinde tertemiz olduğuna sen dahi inanamayacaksın.

0|0
    0|0
  • selam arkadasım kuafor olarak acı ıstemıyosabnn pudralı agdyala yap kılların cıkıs yonude almaz lazım kıl donmesı vs olmasınn

0|0
    0|0
  • genital bölgede kişisel bakım için jiletle en büyük hatayı yaptığını söylemek istiyorum. tüy dökücü kremler kullanmalısın. hemde her zaman methodu değiştirmeden.

0|0
    0|0
  • epilasyon olmuyor mu

0|0
    0|0
    • O bölgeye fazlasıyla zararlı, belki daha sonra

• Ama şindi bikini bölgen simsiyah olmuştur. Jilatle alında agdada sarkma yapar. Sen epilasyon yap

0|0
    0|0
  • Jilet kalınlaştırır jiletle alma bir daha

0|0
    0|0
    • Bildiğiniz ağda harici acısız yöntem var mı?

• Tüy dökücü kremleri dene bir istersen ben denemedim de

• Daha kaliteli jilet kullan bence

0|0
    0|1
  • Tüy dökücü kullan jilet kalınlaştırıyor kıllarını ;)

0|0
    0|0
  • Ben eldiven kullanıyorum

0|0
    0|0
    • Acitir

• İdare ediyorum canım yanıyor ama yapacak bir şey yok jilet vurmam ağda yapmam epilasyon yapmam

• Uzunsa kil yönünde kestikten sonra tersindende kesmen lazim yoksa pürüzlü tırtıklı gibi kalır

0|0
    0|0
  • Onc3 tras köpüğü sür yumuşasın orası bir 3,5 dakika b3kle sonra tras yap

0|0
    0|0
  • Ters alıyor olabilirsin. bayan jiletlerinden kullan. Bir de bebek yağı ile yumuşatıp traş etmeyi dene akabinde nemlendirici tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Laser

0|0
    0|0
  • Yapar yapar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tüy dökücünün kremini spreyinide kullansan kökten almadığı sadece kısalttığı için diken diken olucak ağda epilasyon aleti ( makina) almadığın surece pürüzsüz olmaz ve bir tavsiye eyer ağdayla alırsan azalır ve evlendiğinde de ilerde de çok rahat edersin ve eğer jiletle devam edersen kalınlaşır daha çok accır ağda yaptırıcağın zaman

0|0
    0|0
  • jilet tüyleri kalınlaştrdığı için pürüzsüz olmaz ve maksimum5 gün içerisinde tekrardan çıkar eminim ağdaya alışsan düzelebilir hassas ciltlere özel ağdalar mevcut

0|0
    1|0
  • Agdaciya git

0|0
    0|0
  • Bende alamiyorum bide egzama gibi oldu biaralar iyce hassaslasti

0|0
    0|0
  • Tersinden iki kere gec

0|0
    0|0
Yükleniyor...