Lezbiyen kızların aktifi, pasifi var mıdır?

Lezbiyen kızların Aktifi, Pasifi varmıdır. Merak ettim doğrusu.

Öğleden sonra Taksimde alış veriş yaparken, iki kız yanımdan geçiyordu, Erkeklere bak ya sevgilimi kesiyorlar,şunlara bak falan dedi bana bakarak o benim sevgilim dedi, kızla dudaktan öpüştü caddenin ortasında, resmen yaladı yani, sonra sordum hani gerçekten kıskanıyormusun sevgilini dedim evet dedi. bir dayak yemediğimiz kaldı.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Var tabii. Hem feminen olup, hem de aktif olan olduğu gibi tersi de vardır. Ben hiperaktifim mesela. Iki tarafta aktif aktif takıldığımız için; ben aktifken onu durduruyorum, sonra o beni durduruyor.

1|1
    1|0
    • Peki ilişkinde daha çok verim almak için mutlu olmak için, neden pasif bir partner edinmiyorsun, yani iki aktif nasıl tatmin ediyor birbirini. o diycek ben yapim, diğeri diycek ben yapım gibi mesela diyorum.

• Cuma akşamı has lezolarla tanıştım, öyle muhabbet falan ettik. O değil de, hani erkrklere avaza derler ya, yalan. Tam bir fırlamaydılar, 10 dakikadayatak muhabbetine girdiler. Hemen kendimi attım ordan.

Sonuç şu: homofobik kesinlikle değilim fakat hemcinsinle bir şeyler yaşama olayına da free bakmıyorum. Bu tip ilişkiler arttıkça, dostluk kavramı yitiriliyor...

• Erkek rolünü üstlenen sözde aktif dilberler, beğendikleri güzel hatunları ayartma çabasına giriyorlar diyorsun. bu aldatmak sayılırmı sence partnerine karşı, bence evet, dostluk kavramı şuan hiç bir kavramda yok.

Kızlar Ne Diyor 5

• aktif , pasif derken neyi kasdettin bilmiyorum ama onlar ciddi boyutta sevgili olabiliyorlar hatta hatta yurtdışında evlenenler bile oluyor

0|1
    0|0
    • Hani şu gay may olanların aktifi pasifi oluyormuş ya, lezbiyenler de öylemi, hep biri birinimi beceriyor, yoksa roller değişiyormu arada bir.

Evet hollanda gibi ülkelerde yaygın.

• onun dediği büyük ihtimal sırayladır

• Anladım. iyi geceler.

• Aktifmiyim pasifmiyim bilmiyorumda sevgilim benim icin sevdigimdir. Ve haddinden fazla kıskanırım sahiplenirim. Kimseye de bakamaz ahahahah :)

3|1
    0|0
    • Haha sankim bana öyle cevap veren kadın gibi konuştun, o senmisin yoksam :SS

• Yok yahu irkilmedim, konusmuslugum vardır ama tanimiyorum. Kagithaneden birini tanıyorum. Oda bu degildir herhalde. Ayrica bende göçmenim ama bulg. degil

• Bak işte seni tanımadığım için üzgün olabilirim. :))

• Evet vardir tit.

Var oldugu gibi, olmaya da bilir.

Insanlarin yatak odalarinda neye donuseceklerini kestirebilmek guc.

0|1
    0|0
    • Haha yani gizli güçler yatak odasında çıkıyor meydane hepsi bir birbirinden emilesi :L

• Çok fena kıskanırım ama hayatı dar etmem tabii.

2|1
    0|0
  • var tbi ben pasif

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...