Bakire olmadığını sonradan söyleyen kızlar hakkında

Şimdi efendim; bu bakire olmadığını sonradan söyleyen kızlar hakkında merak ettiğim ve anlamadığım bir şey var.

Madem bakire değiller; neden sevişmiyorlar sevgilileriyle de; bunu sonradan terörist itirafçısı gibi "itiraf" etme yoluna gidiyorlar?

Suç kimde? Bunu bekleyen kızda mı? Talep etmeyen erkekte mi? Kimde?

Güncellemeler:
Sevgilisi diye hemen sevişmek zorunda değil zaten. Böyle bir şey yok. Ama ilk kez sevişme faslı olduğunda; erkek prezervatifi çıkarmaya yeltenirken kız bunu açık şekilde söylemeli: "Şu an değil; henüz seninle ilişkiye girmek için kendimi hazır hissetmiyorum" diye.

Bundan bahsediyorum. Yoksa durduk yere; "Merhaba ben Ayşe; 22 yaşındayım ve bakire değilim". demesini beklemiyorum :)

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi efendim bakire değil diye sevgilisi ile sevişmesi mi gerek, bakire olup olmadığını da her sevgilisine söylemesi mi gerek.

Suç kimde biliyor musun. kendisi onun bununla yatıpta sevgilisi bakire çıkmayan kıza sonrada bunu kendisine itiraf etti diye terörist muamelesi yapan erkekte.Herkes yaptığından sorumlu herkesi bedeni kendine ait. Benim de anlamadığım bu erkekler daha kocası değil anası değil babası değil niye bu bakire olmayan kızları böyle sorguya çekiyor? Bakire değilse sana uymuyorsa ayrılırsın biter.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• suç

değişen dünyada

0|0
    0|0
  • kızın burda sadece bir yanlışı var o da en başından bakire olmadğını söylememesi

ama işte siz erkeklerin fırsattan istifadecilik huyunu göz önünde bulunarak bunu gizlemiş erkeği tanımak için zaman vermiş olabilir

şimdi kız bi erkeği tanır tanımaz bakire değilm dese o erkeğin kıza tecavüz filan etmiyeceği ne malum?

1|0
    0|0
    • Olay doğrudan söylemesi değil. Ben bir erkek olarak zaten tahmin edebiliyorum kızın bakire olup olmadığını bir şekilde. Ama ilk kez sevişme faslı olduğunda; erkek prezervatifi çıkarmaya yeltenirken kız bunu açık şekilde söylemeli: "Şu an değil; henüz seninle ilişkiye girmek için kendimi hazır hissetmiyorum" diye.

Bundan bahsediyorum. Yoksa durduk yere; "Merhaba ben Ayşe; 22 yaşındayım ve bakire değilim". demesini beklemiyorum :)

• Hayır; ben zaten o kültür, eğitim ve sosyo-ekonomik durumdaki bir kızı "bakire değil" olarak kabul ettiğim için sorun yoktu. Sadece ön sevişme esnasında bunun belirtilmesinden bahsediyorum. Ya da cinsellikten konu açıldığında da olabilir.

• hımm

bilmiorm belki de yeri gelmişken itiraf edeyim diye düşünmüştür kız

kendisi söylemeye cesaret bulamıyordur o an konunun ya da olayın etkisyle söylemiştir

• abi tamam yaa anladık yatmıssın erkeksin erkegin ŞEREFİ vardır altı üstü bi yatmısın hayvanlarda yatmayı biliyo UTAN ın yaaa yatmak marifet mi yazık kınıyorum burayı ... dönüstürdünüz yaaa

unutmayın erkekler;Sizin de anneniz bacınız ve cocuklarınız olacak mantıklı hareket edin kızların namusundan konusmayın derim!

1|0
    1|1
    • Ne ilgisi var? Saçmalıyorsun bence bariz. Ben kız olsam ben de yatarım. Bu "namus" değil. Çok yanlış gelmişsin sen. Düzgün bir şekilde cinsellik konuşuyoruz.

Asıl sen UTAN; bu geri kafalı görüşünden ötürü.

• Bir bayanın bekareti namusudur...(benim icin böle)

Konu aileniz bacınız olunca tıkınırsız bi köseye sana sözüm istedigini yaz söle umurumda degilsin bu sözlerim sana yeter 6 ay boyunca

• Benim kızım olsa bekaretini namusu olarak görmem. Kız kardeşim olsa da yine aynı şekilde.

Namus benim için bambaşka bir kavram. Bekaret gibi bir zara endekslenecek kadar basit bir olgu değil. Senin görüşün senin olsun. Sözlerinin bana 6 ay yetecek bir derinliği olmadığını da bilmeni isterim.

Daha derinlikli çalışman dileğiyle..

Sevgiler...

• bakire degil diye her cıktıgıyla yatmak zorunda mı?

Belki bir defa yasanmıstır öyle yada böyle

Tabi suc kızda cocugun ciddiyetine bakılır ona göre ya o yol alır yada erkege yol verir

yada adam akıllı oturur durum öyle der , tabi bunu demekte adamına göre degişir

0|0
    0|0
  • kızın pskolojisi bozulmuş bence

0|0
    0|0
  • kadınlara arada duygusal yönden bakmayı denersen bunları cevaplarını tek tek alırsın.

0|0
    0|0
  • Bunu bekleyen kızda

0|0
    0|0
  • bekaretini kaybeden kızın önüne gelen her erkekler beraber olmasını beklemiyorsun heralde. sevgilisi diye ilişkiye girmeye de mecbur değil.

0|0
    0|0
    • Önüne gelen demedim zaten. Neden sevgilisiyle birlikte olmaz bu kız? Ya da açık açık sevgilisine "şu an değil; sana daha da güvenmem lazım. Sonrasında tam anlamıyla birlikte oluruz" demiyor?

• Bence bunun kırgınlığı olmamalı. Bana bunu diyen sevgilimi çok anlayışla karşıladığımı ve hiç cinsellik konusunu açmadığımı hatırlıyorum. Sonrasında zaten kendiliğinden gelişti olaylar ve haftada sınırsız kez sevişmeye başladık :)

• elbette ama herkes aşamaz bu konuyu

Erkekler Ne Diyor 4

• İnsanın o an ki psikolojisini bilemeyiz. Belki bir düşündükleri vardır.

0|0
    0|0
  • Bunu saklayan kızda, ben namusluyum elleme vajinamı diyen kızda, halbuki delik mal.

0|0
    3|1
  • fatmagulun sucu ne

1|0
    0|1
  • evet söylemeyip ileriye gidince dönüşü zor olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...