Anal mastürbasyon sonrası?

Arkadaşlar öncelikle kesinlikle köküne kadar erkeğim ve kadınlardan hoşlanıyorum mastürbasyon yaparken arkama da dokunuyorum müthiş bir şekilde orgazm olup boşalma oluyor. Küçük bir şeyler sokmayı düşünüyorum 1 seferlikte olsa soksam genişler mi orası? Yoksa zamanla daralır mı?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Prostata kadar ulaşabiliyorsan belki kendi kendini uyarabilirsin. Ama onun dışında anal yoldan tahrik olman zor. Anüs kaslarının anatomik yapısı dıştan içe doğru değil de içten dışa doğru açılacak şekilde evrilmiştir. Dışarıdan yapacağın her türlü müdahale bu yapıya zamanla zarar verir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkekler arka taraftan zevk alır zaten gayet normal.

0|0
    0|1
    • Peki, ama asıl sorum küçük bir şeyler denesem zararı olur mu genişler mi?

• Zaten erkekleri en cok zevke getiren orasıymış bazı kızlar ilişkide oraya dokunup boşaltıyolar

0|1
    0|0
    • bayan partnerimin yapması çok daha farklı bir zevk olacaktır tabii.

• Ama yapılmamalıymış baksana gayliğe yönlendiriyoms

• Evet, olabilir bende pek meraklısı olmayacağım artık tecrübe konuştu belki de. Sadece dışardan o bölgelere masaj yapacağımı düşünüyorum bununla yetinelim çünkü o haz çok başka bir şey. :

Erkekler Ne Diyor 6

• @TheeBadLİfe kadınlar da alır cahil cahil konuşma

0|1
    0|0
  • G noktasi devam. knk normal bisey zevk alman yasamayan bilmez

0|1
    0|0
    • Evet hazzı başka küçük bir şeyler denesem genişleme felan olur mu?

• Deniyorum. derken kiza. yani. kizin yapmasi ayri. bisi. d

• muhtemelen :D bende öyle düşünüyorum.

• ooo, prostat orgazmını yakalamışsın gibi, internetten detaylı araştır.

0|0
    0|0
  • Prostat masajı onun adı

0|0
    0|0
  • Ibnellik böyle basliyor... sen kabul etmesende...

Analseksten bazi erkekler prostat temas edilmesinden zevk aliyormus, onun icin kadinlardan güzel kardeşim olmuyor ama erkekten oluyor..

Bak analdan fazla ugrasma, gercekten ilerde kadinlardan hoslanmazsin, cünkü analdan temastan hoslaniyorsan, homoseksüellige zaten meyilin var.

0|1
    0|0
    • Peki çok teşekkürler elimi atmam bir daha.

• Rica ederim!
      Fikrimde gercekten ciddiyim, homoseksüeller geneli anasindan öyle dogmuyor, ruh olarak kadin doguyor ama birde meraktan sonradan homoseksüel sekse yönelenler var..
      Eger ilerde karsi cinsle sorun yasamak istemiyorsan, gercekten anal bölgeni rahat birak, beyninde zamanla gelistirirsin kadinlardan zevk almamaya baslarsin...

Orada g-noktasi falan yok, bazi erkekler prostata temastan cinsel uyari aliyor, sen agirligi buraya verirsen ilerde dokunmak falanda yetmez..

• Prostata masaj ile boşaltma var belki o yüzden tahrik oluyorsun.

0|1
    0|0
Yükleniyor...