Ön sevişme nedir bilmeyen Türk erkeğinin milli meselesi nedir?

Ön sevişme nedir bilmeyen Türk erkeğinin ,erken boşalma probleminide katarsak Türk kızlarını frijit ilan etme nedenini bulabilir miyiz?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle frijitten başlayalım. kadınlar için kullanılan cinsel soğukluktur anlamı.Kelimelere yabancı olanlar çıkabilir. Ön sevişme biz Türk erkeklerinde alışılamayan bir durum. Normaldir gözü ile bakılıyor artık. Ne yazık ki, Bu konuda zorunlu bir eğitim olmadığı için partneri doyurma noktasında tek taraflı oluyor erkekler. İşin ilginç yanı fıkralara konu olmuştur mesele.

Bir araştırmada Amerikanlar 25 dakika sevişebiliyorlarmış, ingilizler 30, ruslar 1 saat japonlar 15 dakika TÜRKLER 3 saat 5 dakika. Şaşırdınız değil mi ? İşin espiritüel yanı ama gerçek ne yazık ki. Araştırma yapılan kriterlere göre Türkler 3 saat kızı tavlamaya kalan 5 dakika içindede Allah ne verdiyse yumulmaya vakit harcıyorlarmış. :( Trajikomik ...

Şahsen kendim noktasında söyleyeyim iyiyim. 3 saati bulan süreler yaşıyoruz sevgilimle o artık yamuluyor bırakıyor ama ben hızımı alamıyorum. Bazen o bile bıkıyor benim bu durumumdan.

Erken boşalma ise erkeklerde genel bir sorun. Bende de vardı ve sürekli ilişki içerisinde olarak bu sorunu çözdük sevgilimle. Yarı psikolojik yarı bedeni bir sıkıntı gibi gözükmüştü gözüme. Partnerimin doğru yönlendirmeleri ve cesaretlendirmesi ile şimdi istediği gibi doyurabiliyorum.

erkekler genelde işini görüp kalkmayı istiyorlar. bu yüzden de önsevişme kadınlar için kabusa dönüşüyor. Çoğu erkek göğüslerinin dokunulmasından şundan bundan hoşlanmıyor ama oral yapalım dersen bak ozaman bayrağı sana vermiyor. Ön sevişme hem kendini hemde partnerini sekse hazırlık evresidir ve ne yazık ki böyle görünmediği gibi vakit kaybı olarak gören erkekler çoğunlukta. Öpüşmekten hoşlanmıyor, dokunmaktan hoşlanmıyor, dokunulmaktan hoşlanmıyor, vs vs. eee ne halt yemeye seks için hazırlanıyorsun ?

Cem yılmazın bir lafı varya, işini gördü g..tünü döndü yattı. HAH işte ozaman ÖKÜZ sıfatını kabul ediyor o arkadaşlar. Partnerinizi seveceksiniz okşayacaksınız şunuda yapsam ne der dediğin herşeyi sormadan (ve onunda canını yakmadan) yapacaksın ki ne diyeceğini bekle gör. bizim erkekler 10 dakika öpüştümü ooo tamam KING moduna alıyor kendini. Halbuki 30 dakika öpüşmen daha yararlı birşey : )bunu bir türlü öğrenemediler.

Sonra kadınlar boşanıyor ve boşanma sebeplerine bakın ? Şiddetli geçimsizlik, parasal konular vs değil, KOCALIK vazifesini yapmadı, yapamadı, yapamıyor ! Keşke şiddetli geçimsizlik yaşasaydın da eşin seni bu sebeple boşamasaydı .. yazık ...

0|1
    0|1
    • bu ne abiye sende soruyu ABD, TÜRKİYE sorunu haline getirmişsinn:)):

• Yanlışlıkla beğenmedime tıkladım, Güzel açıklamışsın abicim =)

• güzel cevap

Erkekler Ne Diyor 16

• Yaradan hepimizi;

-erken boşalan adamdan

-tatminsiz kadından

-beyni abazadan

-yatakta buzdolabından korusun

3|1
    1|0
  • Türk kızlarının cinsel soğukluğu çevre etkenlerin , mahalle günlerinde evli ablaların anlattıkları ile gelişen bir durumdur .

Herkes kendini evliliğe saklamalı ve yaşayarak öğrenmeli .

0|0
    1|0
    • siz sakladınız mı evlilğe kendınızı

• Benim sorumun altına genele yazmanda yersiz oldu

• Bu soru size ait doğrudur ama cevaplar size ait değil , herkes okuyabilir ve fikir edinebilir.

• Sana öyleleri denk gelmiş demek ki. Algın ne olursa karşına çıkan da o olur :)

Burada bazı erkeklere de sorarsan sana Türk kızlarının yatakta "odun" gibi durduğunu söyleyeceklerdir. Ben her iki görüşe de katılmıyorum :)

0|0
    0|0
  • gizliyi kapatıp gizli soranın ön sevişmesiz sex hayatı için yorum yazmak istemiyoruz değil mi arkadaşlar

0|1
    1|0
  • önsevişme gereksiz bişey

0|0
    0|0
  • Sen bu soruyu normal olarak soracak cesaret eriştiğin gün partnerleirnin önsevişme sorunu sona erecek

0|0
    1|0
  • Kendine çok güveniyosun. hangi cografyada yaşıyorsun sen

1|0
    0|0
    • ne alakası var

• Çok alakası var, bunu bilmeyen türk erkegi olamaz, sadece sen Türkiyede yaşamıyorsun o kadar.

• Bence sorun sosyoeknomik durum ile ilgili. Çünkü okul seviyesi yükseldikçe cinselliğe bakış ve beklentiler değişiyor. Erkekler olayı sadece ejakülasyon olarak görürse tabi ki ön sevişme ihmal ediliyor, unutmamak lazım kadınlarda şunun gönlü olsunda uğraşmamayayım felsefesi buna yönlendiriyor olabilir. Bence çözüm diyalog. Beklentileri ve istekleri karşılıklı konuşmaktan geçiyor.

0|0
    0|0
  • Bilenler, hatta bunu hakkını vererek yapabilenler var. Bitmesini istemeyeceğniz, bir sonrakini iple çekeceğiniz ön sevişmeler için doğru partneri bulabilmekte artık sizin hüneriniz :))

0|0
    0|0
  • Ön sevişmeyi bilmeyen türk erkeği ağır bir laf olmuş.

0|0
    0|0
  • ön sevişme partneri hazır konusma getirme diye düşünüyorum...erken boşalma bir cok kişi de sebep biliyorum ve boşanınca eşlerine arkasını dönüp uyuyan erkekler olup aile içi sıkıntılara sebep olabiliyor

0|0
    0|0
  • onsevısme kuzay atlantıktekı bır ulkenın para bırımıdır

0|1
    0|0
    • sadıc naber, 1 dolar kaç ön sevişme eder, dolar miktarı artıkça ön sevişmenin gerekliliğide aynı oranda azalıyor çünkü:D

• bugunlerde pıyasa karısık hocam dolar arttıkca onsevısme fırlıyor

• artık kalmadı onlardan herkes işinin ehli meraketmeyin

0|0
    0|0
  • onu boşverde sevişmeyi dahi bilmeyen türk kızları meselesi ne olacak

0|0
    0|0
  • kötü örnek örnek değildir.

0|0
    0|0
  • Yanlış kategori cinsellik olmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne alakası var ya...ön sevişmeyi bilmeyen 100 kişide 3 4 kişidir..erken boşalma da çok sık olan bir şey değil...ayrıca bence türk kızları daha isteksiz bu konuda...yapma öpme elleme...vs.bak sen bile gizli olarak yazıyorsun bunları demek ki kendin çok cesaretli değilsin burda bile...sekste nasıl olursun o konu hakkında da az buçuk bilgi veriyorsun.

1|2
    1|1
    • tirbüne oynama

• bilmediğin konular hakkında bence sen çok konuşma indirmeyım

• erkekler senı alkışladı hadi gıt

Yükleniyor...