Cinsel isteği tamamen köreltmenin yolları nelerdir?

Zaten bu konuda hiç sıkıntım olmadı.. Aseksüel gibi bişeydim.. Hayatımda aşka, karşı cinse yer yok.. Sporcuyum zaten.. Eskiden de dövüşcüydüm.. Devam ettireceğim daha farklı bir şekilde. Sebebi ise hayatımdan gereksiz olan ve elimde olan herşeyi attım. Ve cinsellik dikkat dağınıklığı yaratmaktan başka bir işe yaramıyor.. Ve küçüklüğümden beri dikkat dağınıklığı sorunum vardı zaten.. Sizden ricam özellikle erkekler biliyosa... Cinselliği yoketmek köreltmek için ilaç filan varsa... Zararsız bitkisel söylerse mutlu olurum.. İnternetten de baktım sigara, uykusuzluk filan diyor.. Bunlar ters bana.. Vücut sağlam olmak zorunda bozulmaması lazım... Şimdiden çok sağolun.. Abiler ablalar :)

Güncellemeler:
Bana mal gözüyle bakmayın bana lazım olan işte en iyi yere gelebilmem için.. Yardım pls

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• t0plarini aldir sifir istek olur nerdeyse.

0|0
    0|0
    • Ameliyat ta ters bro.. Düşündüm zaten de... Ameliyattan sonra kaç ay yatacaksın sporsuz onsuz bunsuz... Ki dövüş sırasında oraya darbe alırsam hastanelik olurum

• Cinselligin ateisti misin olm? 😀

0|0
    0|0
    • Görüş ve fikir farklılığı :) ama benim sorum o değil.. Tavsiye istiyorum yani köreltmek için

• Valla bilmiyorum kolay gelsin bro

• eyv sağolasın

Yükleniyor...