Kızlık zarı diktirmek nedir? Nasıl olur?

Bir insan kızlık zarını diktirmeye neden ihtiyaç duyar kii?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalıktır. Eskiden ilişki yaşayan kişi diyelim ki bundan pişman. Eee peki hayatında belkide hiç hata yapmayan, kıza karşı dürüst olan karşıdaki erkeği kandırarak başlayan bir aşk , ilişki ya da evlilik içine siner mi? Yani ben doğrusunu yaptım onunu geçmişi bilmemesi en doğrusu mu dersiniz? ya da bekarete önem vermeyen bir erkekle yaşamak daha mı mantıklıdır? Ki bu durumda zarı diktirmek zorunda da kalmaz bayan ve yalanda söylememiş olur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden mi? Zamaninda iliski yasamistir pisman olmustur geri donusu de yoktur hayatina yeni giren insan da bekaret zar kafali biridir kiz bunu yapmistir. Bence yapilmali mi hayir. Ama hakeden erkekler yok mu var kendileri her kadinla yatip bakire isterler. Heryerine el degisin kizin ama orasi yerinde olsun isterler cunku en garanti sey odur agbi kiz arkadan yapmistir oral yapmistir onemi olmaz zar yerindeyse tamamdir. burda kadini yargilamiyorum istedigni yapar herkesin kendi ozelu yargiladigim erkeklerin beyinlerinin zara fazla indeksli olusu

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ucuza gitmemek için

0|2
    0|0
  • erkeklerin altından kalkmayan bir kız evlenceği zaman da bu durumdan evlenemeyeceği için kızlık zarını diktirirler ama halbu ki kızlık zarının ne olduğunu bilmiyen beyinsiz kızlar yetişiyor malisef

0|0
    1|0
  • Yobaz erkekler yüzünden ;)

0|0
    0|0
  • Kızlıklarını ilişkiyle patlatır ve evlenicekleri Zaman diktirirler ki kocalarına bakire olduklarını inandırmak için

1|1
    0|0
  • Bakireyim diye yutturmak için.

0|1
    1|0
  • Kahpelik.

0|1
    0|0
  • Çünkü kadının namusu iki bacak arasındaki o küçük et parçasına bağlıdır.

1|0
    0|0
  • Daha sağlam olsun diye
    Gerdek günü tam patlıyor

0|1
    0|0
  • kaka pisligi girmesin diye diktirirler

1|0
    0|0
  • Yan sanayi bakirelik itemi.

0|0
    0|0
  • Hayatla yüzleşmeye g*tü yemez diktirir, istisnalar hariç tabi

0|0
    0|0
  • kandırmaca aldatmaca baska bırsey degıl durust olmak varken sevecekse oylede sever zaten

0|0
    0|0
  • Acizliğinden!!!

0|0
    0|0
  • Kız o... evlenene kadar gelene geçene vermiştir müsait bir tarafı otobana dönmüştür sonra evleneceği kişiye ben namusluyum demiştir mecburen diktirir...

0|0
    0|0
  • Boşver kanka o kötü kızların yaptığı bişey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...