Penis boyu çok kısa ne yapmalıyım?

Ereksiyon halinde 12 cm falan normalde sadece baş kısmı gözüküyor ne yapmalıyım doktora gitmem gerekiyor mu benim gibi olan var mı ilişki sırasında sıkıntı oluyor mu? Dalga geçecekler yorum yapmasın!

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba hayır bence gerekmez gayet normal yeterli büyük olmasındansa küçük olması daha iyi bana göre inanırsan söyleyeyim benim 22-24 cm arassı tam kasığa doğru birazccık basırınca u değer çıkıyor ama 12 cm daha iyi bu benim görüşüm kardeşim bunar aslında çok önemli şeyler değil önemli olan sağlık sağlık mutluluklar dilerim

0|0
    0|0
    • Normal iken sadece başının görükmesi biraz can sıkıyor o yüzden ilişkiye girmekten çekiniyorum

• Aladım ereksiyon halindeyken 12 cm ise doktora gitmek gereksiz 7-cm olsaydı belki olabilirdi

Kızlar Ne Diyor 1

• Önemsemeyin artık şu Penis boylarını yahu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aşırı kilolu isen öncelikle göbek bölgenden olmak kaydıyla kilo ver.
    ön sevişmeyi 15 dakikadan uzun tutabilirsen, hiç bir sıkıntı olmaz, 7 cm ve üzeri penis iş görür her türlü, 7 cm altı mikro penis diye geçer, tedavi edilmesi lazım.

0|0
    0|0
  • hiç bişey yapma kendini olduğun gibi kabul et ve oyle mutlu ol bunun yapılacak tek yolu bu takılma dostum herkesin fiziksel özelliği bir olmaz olmaz zaten

0|0
    0|0
  • ıdeal lan ıste.

0|0
    0|0
  • penisi büyütmek ile ilgili interneti araştır. ben bir kaç yer buldum. deneyeceğim.

0|0
    0|0
  • Küçükken o kadar ufka olması normal ama ereksiyon hali biraz ufak

0|0
    0|0
Yükleniyor...