Günde 5 kez mastürbasyon yapıyorum sizce çok mu?

Günde 5 kez mastürbasyon yapıyorum sizce çok mu?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Uuh :) sabah ogle aksam nasil yapiyosun :) hadi iki uc olsun bes tane naptin :D

0|0
    0|0
    • sabah 7de başlıyorum 10:00da 12:00de 15:00de akşam 20:00da :D

• Yok :)) yapmasam aklim orda oluyor, bikac gun zor dayaniyorum bir defa dort kere yapmistim bir gunde kendime cok diyordum:)

• bu arada ismin nedir anlıyorum seninde sevgilin yok benim gibi :D whatsapp kullanıyor musun :D

En İyi Erkek Görüşü

• bagimlisin, 27 yasinda bir adam günde 5 sefer masturbasyon yapmasi tabiki normal degil, 5 sefer bosalmak icin günde kimbilir nekadar zamanini mast icin geciriyorsun...
    Günde 5-10 sefer mast yapip bosalmak, bir marifet degil, erkekte bir güc degil, doyumsuzluk, yani beynin doyuma ulasmiyor sürekli arayis icerisindesin...
    Simdi gencsin, penis belki simdilik sorun cikarmiyordur ama ilerde sertelsme sorunu yasarsin, bu seferde sertlesecekmi, sertlemeyecekmi diye merakindan mast yapmak icin ugrasirsin..
    Her ne kadar mastürbasyon yapmak doğal bir davranış olsa da, bağımlılar bazen kendilerine zarar verebilir. Birçok bağımlı mastürbasyonu, sekste başarısız olma ya da erkeklik konusunda eksiklik hissetme olarak yorumlayabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...