Dün aksama doğru regl oldum bugün akşam ilişkiye girdik içime boşalmadı. bir zararı olur mu?

Çok uzun sürmedi ama içime de bosalmadi pek acı hissetmedim ama regl olduğum için belki sorun olur diye tedirgindim. Bişey olur mu

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• regl zamanı vajinanın içine birşey sokma, bu senin sağlığın için önemli. içerde açık bir yara var ve dışardan bakteri dolu bir penis veya başka bir cismi sen yaranın içine alıyorsun, ilerde daha büyük sorunların olabilir, geçmeyen kanamalar ya da kansere dönmüş kistler gibi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • O sperm kalıntıları vajinanın bir kenarına çadır kurdu yağışlı havanın geçmesini bekliyolar sonra senin yımırtalara doğru yola çıkıcaklar seni hamile bırakıcaklar

0|0
    0|0
    • Boşalmadı ne spremi

• Sevgilinin pipisinin ucundaki zevk suyunda da sperm var güzelim azda olsa hamile kalma riskin var😊

• yumurtlama donemı bıttı ıcınde yumurta yok hamıle kalma zamanları regl dan 2 hafta sonra cok asırı olur o yuzden korkma bısı olmaz

0|0
    0|0
  • Olmaz.

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • öğğk nasıl be

0|0
    0|0
  • İçine bosalmadiysa ne olabilir ki?

0|0
    0|0
  • Hamile kalmazsan birsey olmaz :)

0|0
    0|0
  • Çok kötü ya mide sağlammış

0|0
    0|0
  • Hiçbişe olmaz ben çok yaptım bişi olmadı :))

0|0
    0|0
  • bişey olmaz

0|0
    0|0
  • korunmasız mı yaptınız?

0|0
    0|0
  • Hiçbişey olmaz

0|0
    0|0
  • Mikrop kaptığın zaman gelir burada şöyle renkte akıntım var nedendir acaba diye sorarsın yakında merak etme sen

0|0
    0|0
  • Kanli kanli koku nasil yaptiniz yaaa midesiZmisiniz

0|0
    0|0
  • İcinede girdimi

0|0
    0|0
  • Ulan sonra katil oluyorsunuz pislikler

0|0
    0|0
  • eşin mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yok olmaz bişey merak etme

0|0
    0|0
  • Tehlikeli ikram ilişki yaşamaman gerekir bişey olmaz da yani neyse nereye gidiyo bu gençlik anlamıyorum

0|0
    0|0
  • İyyy kanlı kanlı mı bide adet döneminde vajina genişler nasıl zevk aldı 😂

0|0
    0|0
    • Adetliyken daha çok zevk alıyormuş bayan arkadaşlar

Yükleniyor...