Sevgilim sürekli sevişmek istiyor... Arkadaşlar akıl verin ......

sevgilim sürekli sevişmek istiyor... akşam sahilde plajda ...geçen bakire olduğunu söyledi ve kızlığını almamı istiyor... ben hem şaşırıyoum hemde biraz utanıyorum.. yani her yerde sevişmek isteyen bir kız ne bileyim... geçen araba da yaşadıklarımız zaten uçurum kenarından dönmek gibiydi... ne yapmalıyım... onun isteklerini yerine getirmeliihyim ?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş dikkat et fazla adrenalin sana iyi gelmiyor sanırım, kız arkadaşını değiştirebilirsin, o baya hızlı akıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• neler yasamissin panpa ):

0|0
    0|0
  • Seviş o zaman , istiyor .

0|1
    0|0
  • evlenmek zorunda kalin diye yapiyordur

0|0
    0|0
    • peki arkadan yapsam

• bilmem kızların bakış açısını merak ediyorum ondan herhalde... ): peki nasıl biriyle evleneceğini düşünüyorsun ya da umud ediyorsun ?

• henuz bunlari dusunmek istemiorm

• bence o kız biraz kötü kız gibimidir nedir.yani ne biliyim.biraz namus olsa onda,kızlığımı al demez.azmış.

2|1
    1|1
  • siz isteyince normalde biz isteyincemi garip

0|0
    1|0
    • ya garip olan kızlığını vermek istemesi bide ne bileyim bu kadar azgın olması beni korkutuyor... neden başka erkeklerle yapmasın ki diye ?

• peki senin cinsel ilişkiye bakış açın ne ? insan her istediği ile yapmalı mı ?

• peki arkadan yapsam

Erkekler Ne Diyor 6

• Kızda bir gariplik var. Seni elinden kaçırmak istemiyor, ondan ayrılma düşüncen olmadığını anlat. O da rahatlasın sende.

0|0
    0|0
  • Öyle bir kız sence bakire olabilir mi saf kardeşim kaşarın önde gideni belli büyük ihtimal yapcaksınız başına kalcak senin sonra kan gelmeyince zarım esnek filan diyicek.

0|0
    0|0
  • cool story bro.

0|0
    0|0
    • hocam olay bitti artık dağıttım ortalığı ... :)

• bence bakire değil...

ya da seninle evleneceğinimi düşünüyor acaba..

garipsedim

0|0
    0|0
    • peki arkadan yapsam

• sen yine götürürsün onu... daha ateşi sönmemiştir

• bakalım yaa sorun değil artık önrmli olan bugun dü artık gerisi her isteğimde olur... akşam çıkarır onu kaleye felan çıkarırım biraz dolaştırırım ...keyfi yerine gelsin...

• şow yapma ulan yap gıtsın işte

0|0
    0|0
  • bence sakın böyle bir şeye girişme 4 dk lık zevk evlilikle sonuçlanabilir istemediğin bir kızsa büyük sorunlar yaşarsın.

0|0
    0|0
    • peki arkadan yapsam

• Yok be nasıl içiniz alıyor.

Yükleniyor...