Evli bir erkeğe aşık oldum. Ne yapmam lazım kızlar?

bekar bir kızım kırkına gelmiş evli bir erkeğe aşık oldum.. her şeyine hayran oluyorum, hatta vurdumduymazlığına bile.. bu kişi patronum, karısı geliyor arada sırada görünce çok kötü oluyorum.. benim peşimdeydi beni etkiledi ve bunu anlayınca artık çok ilgisiz ve bu durum beni hem kırıyor hem intikam alma duygularımı depreştiriyor.. hem ondan kurtulmak istiyorum hem deliler gibi onu istiyorum.. kızlar ne yapmalıyım bilemiyorum ,beni gördüğünde dudaklarıma bakıyor çok etkileniyorum.. bir ay kadar öncesinde özel şeyler yaşadık ama bakire olduğum için sınırlı şeylerdi.. benden hevesini aldı mı böyle soğuk davranıyor bilemiyorum ve saflık yapıyorum gel dese koşarak gideceğim yine biliyorum

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• evli erkekler kendilerimi mağdur gösterip ilgiyi üzerlerini çekmekte oldukça hünerliler. ama bunun karşılarındakine güvensizlik verdiğini de bir türlü anlamazlar. her neyse şu an senin anlaman gereken ilk şey patronum dediğn adamın kendi içindeki değersizlik duygusunu ört bas etmek için birden çok kadınla beraber olmaya çabaladığı. yani kendi içinde değer duygusu yoksa bir erkek birden fazla kadından onay alma ihtiyacı hisseder. sevgi söz konusu değildir. pek çok kadın tarafından istenildiğini bilmek o erkeğe değerli olduğunu hissettirir. eğer bunu açık bir şekilde görürsen bahsettiğin kişinin seni sevdiği için değil kendi bilinçaltındaki eksiklikleri tamamlamak için seninle barebr olduğunu daha kolay kabullenirsin. eğer ona istediğini vermezsen yine peşine düşeceğinden adım kadar eminim. bu durumda biraz dirayetli davranman lazım. hani diyorsun ya çağırsa gidicem diye. işte bunu sakın ama sakın yapma. bu kez daha ileriye gider ve hayatın boyunca içinde kocaman bir pişmanlıkla mutsuz olursun. bence şimdi yapman gereken en akılllıca şey bir başkasıyla ilgilenmek. adama istediğini verme (yani ilgiyi, hayranlığı, onayı vb.)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sende sekreterisin sanırım kusura bakma ama genelde hep oyle patronun yakınlık kurabılecegı ilk kişi sekreteri olur..gıdıpte x calısanı dusunmez..ama sekteri olmayabılırsın sadece bu bır varsayımım su anda..ve evli diyosun..neden kendını heba edıyosun sonu olmayan heveslerın peşinde..bence o işten ayrılman senın için hayırlı olucak sanırım..tabı karar senin..

0|0
    0|0
    • bende ayrılmak istiyorum işten ama ailem istemiyor.. yeni bir iş bulana kadar orada kalmak zorundayım :( onu her gördüğümde hem pişmanlık duyuyorum hem onu istiyorum yine çok karmaşık duygular içindeyim hiç böyle olmamıştım

• boşwer umrunda olmasınn ya da oyle davranmak istiyordur bu senı etkılemesın vazgecmek en ıyısı bu arayısın bekleyısın sonu yok sende bılıyosun..sana faydası olmayacak hatta zararı bıle olacak bı işin peşinden kosmanın alemi biliyosun her zaman erkekler bişeyleri yaparlar sonra kadınlar şuclu olur..anlıyosun sanırım demek istediğimi..

• doğru diyorsun ne hali varsa görsün demem lazım ben ona ilgisiz davrandıkça o benimle uğraşıyor herkesin içinde susuyorum cevap vermiyorum yine konuşuyor sinir oluyorum bu hareketlerine. yaklaşık iki yıla yakındır orada çalışıyorum vazgeçemedim ondan kendi hayatımada bakamadım

• acınacak haldesin..yazık

0|0
    0|0
  • Yani adam evli halde bunları yapabiliyorsa bence uzak dur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kendini kullandırmışsın resmen buna sakın devam etme ve mumkunse işten ayrıl

0|0
    0|0
  • Yuvasini yikma adamin kuyrukta sallama ve bence o iş yerşnden çik ...

0|0
    0|0
  • Sen bu kisiyle mutlu olamazsin ki ne hayal kuruyorsun canim, soguk davranmasi isabet olmus. Soguk davranisi olmasaydi ne yapicaktin yine onunla iliskiyi surdurucekmiydin? Uzak durman hayirlisi hatta isten ayrilman en iyisi olucak.

0|0
    0|0
    • ben her şeyin ilkini onunla yaşadım bunu biliyor ve bu çok hoşuna gidiyor biliyorum.. ben onu ilk gördüğümde çok etkilendim hiç aklımdan çıkmıyordu, belli etmemeye çalışıyordum evli olduğu için. birgün odasındaydım bir şey konuşuyorduk işle ilgili ve birden beni öptü, ben şok oldum kızardım titremeye başladım karşılık vermedim, çıktım gittim çıkışta yanıma geldi kimse yokken yaklaştı yine sen evlisin napıyosun dedim hiç umursamadan yaşamazsak içimizde kalır dedi.. ondan sonra başladık her şeye

• geriye bakma yasananlara bakma unutmalisin bir macera pesindeymis adam yoksa iyce yanarsin yipranirsin gencin yeni hayat kur tavsiyem bu olur

Yükleniyor...