Tüy dökücü kullanan varmıdır?

Arkadaşlar özellikle sorum erkek dostlarıma. Artık jilet vs. kullanmaktan gına geldi öyle çok aşırı tüylenmem yok ama cildim hassas tahriş oluyo her seferinde. Şu tüy dökücüler tehlikeliymiş yan etkileri varmış falan. Kullanan vardır illaki, var mı sıkıntısını göre ya da işe nekadar yarıyo cidden tertemiz yapıyomu? Kökten çözüm olmasına gerek yok sağlık açısından ve işe yararlılık açısından soruyorum

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yıldır jilet kullanmıyorum birinin tavsiyesinden dolayı çok teşekkür edeiyorum kendisine baharatcılardan hamam tozu al kilosu 10-15 tl bir yıl boyunca jilet kullanmadan kullanırsın yeter sana ama ilk 2 sene yakıyor hatta yarada yapıyor sonra dokunmuyor ter temiz çıkarıyor...

0|0
    0|0
    • onu duydumda çok pis kokuyomuş ya

• @sedric34 devam etmelisin tam 2 yıl sonra alıştı tenim şimdi hiç yara olmuyor çok krem sürüp bacaklarım acık yürüdüm alıştırman lazım şimdi çok rahatım

• Bunun baska yolubyokmu yaz günü hic dayanilmaz o aciya

Kızlar Ne Diyor 2

• Kullanmıyorum onermem

0|0
    0|0
    • tecrübelerini paylaşırsan sevnirim

• Genital boyleye uygulycaksn dikkat etmelisin sonucta kimyasal kili yakarak kopartiyo verilen sureden fazla bekletmememlisin tepkimeye girmemesi icin soguk suyla durlamalisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ebe beni kucağına aldığın da ilk önce primat sanmış bir şok olmuşlar derken pedere baktıkdan sonra şoku atlatıp insan olduğuma kanaat getirip küveze öyle ikna olup almışlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...