Evliler ve cinselik...Evlilikte sevgi ve aşk cinselliği ne kadar etkiliyor?

Evlilikte ''cinsellik rutinleşir mi'' ne düşünüyorsunuz? Öyle olanlar bunu neye bağlıyor? Sadece belli pozisyonlar dışına çıkmamaya mı? Bu düşünceye katılmayanlar, öyle olmaması için nasıl bir yol izliyorlar? Evliliğinizde cinselliğin monotonlaşmasını ve doyumsuzlaşması iki uç nokta, bunları yaşayan arkadaşları somut örneklerle aşma yollarını paylaşmasını rica ediyorum.

Beyler eşlerinizle haram olan dışında (anal) sınırlarınızın olması olumsuz etkiliyor mu? Boyutun önemli olduğunu düşünülür evli beyler hak veriyor musunuz deneyimlerinizden yola çıkarak?

Evlilikte sevgi ve aşk cinselliği ne kadar etkiliyor? Severek ve görücü usulü evlenenler cinselliği yatakta farklı mıdır?

Teşekkürler.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• cinsel konuda kendi yaratıcılığımızı kullanırız. ben standartları sevmem. illa tek pozisyon tek mekan olmaz. mutlak yatak odası olacak iye bir şey yok. duştada olur salonda da olur.

boyutun hiç bir önemi yok. bol sevişme süper orgazm.

boyuta kafayı takanlar sorum şu. yemek yerken kaşığı boğazınıza kadar mı alıyorsunuz. cahil organları tanımayan insanlar boyutta maharet var sanır. organları cinselliği iyi bilen insanlar bu boyut meselesinin anlamsız bir şey olduğunu bilir

sevgi aşk olması cinselliği elbette olumlu etkiler. adı üzerinde sevişmek. seven sevişir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çok soru sormuşsun. hangi birine cevap verelim. birini sec.

0|0
    0|0
    • soranın yerine ben seçtim evlilikte cinselliğin önemi nedir

• ''boyut önemli değil, işlev '' diye yorum yapanları okuduğumdan sorma gereği duydum. Evliyim.

• boyut önemlidir derken genel kabul gören anlayışı kast ettim. uygulamada elbette işlev dir beklenen.

• bir kere karsındaki insandan haz alıcan.gercekten isteyerk yapıcan.her gün yaparsan bıkarsın.hergün pirinç pilavı yenmeyeceği gibi.sex yaparken konusacaksın ve göz teması cok önemli(benim için ateşli öpüşme:D) hayvan gibi değil insan gib isevişeceksin.önce partnerimi naslı daha cok memnun ederim diye soracaksın.bencil davranmayacaksın.severek ya da görücü usül farketmez.temas noktaları aynı.ten uyumu olsun yeter.bide erkek arkadaşlar arkadan kitlemesinler hanımlarda arkadan vermemeye özen göstersinler...

0|0
    0|0
  • Evli olmayan ve evliliği çok fazla düşünmeyen biri olarak cevap vereyim.

Sanırım evli olsaydım cinsellik bir noktada sıkıcı olurdu. Belki de çok fazla seveceğimi düşünmediğimdendir. Çok detaycı olmamın bunda etkisi olurdu .

Seks sınırlandığın da vazgeçtim yazmaktan .

0|1
    2|0
    • aynı fikirdeyim

• Elma elmadır nasıl bakarsan bak .Armut olmaz

• belki çok fazla sevebilecekken bu bakışınızdan dolayı göremiyorsanız?

• evlilikte cinsellik rutinleşebilir , neden dersen her pozisyonu denersin farklı birşey kalmaz sürekli aynı insanla ilişki olunca başka arayışlara yönelebilirler .

0|0
    0|0
    • evli olmazsanız da aynı şey geçerli. Yine her pozisyon denenir sonuçta

• iyi geceler.

• teşekkürler :)

• sevgi saygı hoşgörü ve anlayış olunca her şeyin üstesinden gelinir.

çiftler cinselliği konuşmaktan utanmamalı. bu konuşulmaya başlanırsa cinsellik monotonlaşmaz.

ayrıca anal seks sapıklıktır.

0|0
    0|0
  • monotolaşmaması size hayal dünyanıza ve katabileceğin renkli düşlerinizi yapabileceğiniz ortamlara bağlı.

eğer sen sırtını dönersen eşin sırtını döner se al size yeni pozisyon :)) sırt sırta değişik bişi

0|0
    0|0
    • sırt, sırta küs olunmuyor mu? :)

• yaş 50 yazıyor doğru mu? Evli misiniz?

• doğru.. ayrıyım...

• eğer kötü yönde etkiliyosa bn evlenmem

0|0
    0|0
    • bu da kişiden kişiye değişebilir?

• eşinizle uyumlu olsanız yine demi öyle olur?

• yok valla bn açık söyliyim kişisel olarak kadına düşkün bir insanım hayatım boyunca kimseyi aldatmadım aldatmam hele hele eşimi hiç ama adam gibi oturur çözüm yolu ararım yani onunla beraber orta bir yol buluruz diye düşünüyorum

• Ne olursa olsun evlilikte cinsellikten alınan haz logaritmik bir azalış gösterir yıllar içinde. Haftafa 3-4 yaşanan cinsellik 2-3 sene sonra 2 haftada 1 e kadar düşebilir.Çünkü erkekler sıkılıyorlar.

0|0
    0|0
    • evli misiniz?

• şu an düzeldi geneldi sorun

• aynen düzelmiş artık görünüyo bildirimlerde

Kızlar Ne Diyor 1

• cinsellik evlilikte bya farklı bisi canım yani bunu diğer şeylerle kıyaslayamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...