Kızlar, Keske cinsel iliskiye girmeseydim 😦😦?

Arkadaslar oncelikle merhaba yasım 24 taki 4 ay oncesine kadar hic cinsel iliskiye girmemistim ama 4 ay once ciddi bir evlililik sitesinden bir bayanlar tanistim ve eli yuzu duzgun diye tabir edilen evlenmelik bir kız gibi gordum ve bu mevzuları konusurken ben ona sormuyorum tabi bakiremisin filan diye tabi saflıktan ben ona soyledim milli olmadm filan diye oda ordan bende kucukken tecavuza ugradım filan dedi ben sogudum tabi oyle deyince ama bırakmadım bir arkadasima anlattim boyle boyle diye oda dedi eve gotur bir dene dedi inanirmisiniz eve goturdum hic zorlanmadan daha ben demeden o beni milli etti tabi bende bir soguma oldu kızdan hemen def ettim basımdan olayın ustunden 3 ay gecti bazen arıyor neyimi begenmedinde beni def ettin filan diye bende diyorum ben seninle ciddi dusunuyodum neden boyle yaptin filan diye neyse konu o cinsel iliskiye girdim ve Şu an butun bayanlardan sogudum ciddi bir kıza bile bakamiyorum evlilik dusunemıyorum lutfen bayanlar yardım edin nedir benim problemim. hayatimın icine etti bu kız ya...

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• öncellikle soğuman cinsellik mi yoksa herhangi bir kız arkadaş mı

0|0
    0|0
  • Anladım

0|0
    0|0
Yükleniyor...