Kızlar kahverengi akintim oluyoor neden olur buu?

Oncedende olurdu ama beyaz ve arasira simdi ise surekli akintim oluyor ve koyu renkte korkuyorum niye boyle oluyor ki?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kahverengi akıntı genelde sorun olduğunu gösteren bir durum değildir. Dönem dönem kadınlarda bu durum yaşanabilir.
    Kahverengi akıntı ölü rahim hücreleridir genel olarak, endişelenecek bir durum yok adet dönemi bitse bile rahim kendini yenilemeye dikkat ediyor anlamına geliyor.
    Çoğu zaman başka bir şeyin habercisi olmasa da elbette tehlikeli olduğu durumlar da nadir olarak gözlenmekte.
    Takip etmek lazım devamlı olarak kahverengi bir akıntı geliyorsa doktora danışmalı. Eğer adet öncesi ve sonrası olmak üzere geliyorsa endişe etmemeli. Ama uzun süreli akıntılarda dediğim gibi doktora mutlaka danışmalı başka bir şeyin habercisi olabilir!

1|0
    0|0
    • Cook tesekkur ederimmm

• Önemli bir şey olduğunu sanmıyorum. Bizim kadın anatomisi biraz hassas.
      O sebeple ilerleyen yaşlarda kendin de göreceksin anlam veremediğin bir sürü durumla karşılaşacaksın. O sebeple takip et eğer uzun dönem devam ediyorsa doktora görünürsün...
      Geçmiş olsun şimdiden.

• Cook tesekkur ederimm

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Kadınlarda oluyor normal yani korkma bende de ilk iliskiye girdikten 1 hafta sonra kahverengi akinti gelmisti

0|0
    0|0
    • Ya surekli olmasi korkuttu birazda beni

Yükleniyor...