Okuduğum bir kitapta "migreni geçirmek için en iyi yol mastürbasyon yapmaktır" yazıyordu. Öyle mi, bunun temeli var mı?

Okuduğum bir kitapta

0|2
5|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Orgazmın ağrı kesici özelliği olduğu klinik çalışmalar sonucunda kanıtlanmıştır.
    Araştırmalara göre orgazm sırasında vücut ağrıyı dindirme mekanizması olarak “oxytosin" isimli kimyasalı salgılıyor. Ortalama 10 dakika gibi bir sürede ağrının azaldığı ve geçmek üzere derecesine ulaştığı görülmüştür.
    dolayısı ile hem erkek hem de kadınlar için mastürbasyon sağlıklı bir olaydır. Her ne kadar kadın mastürbasyonunu yeni konuşmaya başlamış olsak da etrafımızdaki genç kızları bu konuda bilgilendirmek gerekiyor...
    Orgazm iyi bir şeydir sayısız da faydası bulunmakta.:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• O ne bicim kitap be sallamislar

1|0
    0|0
  • Histeriyi geçirmek için Hipokrat da kadınların vajinasına bahçe hortumuyla su sıkıyormuş, psikoloji ne ilginç şey lan. Freud daha insancıl. Yeni bir kitap bu galiba. Bak daha ilkel tedavi yöntemleri var.
    https://www.youtube.com/watch?v=6v_tE_ds3B8

1|0
    0|0
  • Sinirler farklı bir bölgeye yönlendirildiği için mantıklı olabilir.

Baş ağrısı olanlar hadi bakalım, elinize kuvvet! :)

1|0
    0|0
  • Mastla geciyorsa o migren degildir..

1|0
    0|0
  • Sakincali oldugunu dusunuyorum zira o dirada kan basinci artar. Bu beyin kanamasi riskini yukseltir.

1|0
    0|0
  • mastürbasyon sadece migrene değil, bir çok vücut rahatsızlığına zaten iyi gelir. ancak sürekli yapıldığında değil, gerektiğinde yapılan mastürbasyon da yani belli bir periyotta yapılan mastürbasyon...

1|0
    0|0
  • Bence tam tersi..
    Vücut bitkin düşünce migren daha çok tetiklenir..

1|0
    0|0
  • Bide derler masturbasyon zararlı diye. Demek gençlerin hepsinin migreni varmış 😊

1|0
    0|0
  • kısmen mantıklı geldi gibi

1|0
    0|0
  • Bence boş bir laf mast. Damarların genişlemesine neden olup endorfin salgılatıyor endorfin de migren Ağrı'sının en büyük tetikleyicisi

1|0
    0|0
  • :D:D:D:D aman tanrım

1|0
    0|0
  • Doğru, aynı şey normal baş ağrısı içinde geçerli

1|0
    0|0
  • dene bakalım :D

1|0
    0|0
  • Ya 😂😂 tabi her derde deva herhalde 😂

1|0
    0|0
  • Olabilirde olmayabilirde

1|0
    0|0
  • Valla migrenim tuttuğu zaman kafamı kaldırıp gözümü açamıyorum kaldı ki mast

1|0
    0|0
  • İşe yarıyor boşalınca rahatlıyorum ağrı mağrı kalmıyor

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum ama cinsellik yaşamanın faydası olduğuna şahit oldum.

1|0
    0|0
  • Dediğin gibiyse migren denen bişi kalmaz ortalıkta

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • oyalama prensibinden başka bişey değil. koluna vurursan da migren geçer

1|0
    0|0
  • Denemeden bilemezsin ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dogru canim

1|0
    0|0
  • Bana pek mantıklı gelmedi çünkü gribe de iyi geldiği söyleniyor saçma yani. .

1|0
    0|0
  • Bence var adet oldugunda da ise yariyor mast

1|0
    0|0
  • Bana inandırıcı gelmedi. Belkide amaç milleti cinsel açlığa teşvik etmektir.
    Miğrene iyi gelen tek şey ışıksız ortamdır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...