Vajinismus muyum?

Dün nişan günümdü Nisan merasiminden once dini nikahim kiyildi. Nisandan sonra biraz yakinlastik. Sonra iliskiye girmek istedik ama ne kadar ugrassa da bir turlu olmadi vajinam kendini kapatti sanki. Heyecandandir degil mi? Istemsiz bir sekilde kapandı. (On sevisme 1 saatten fazla surdu ve oral seks de dahil) daha once boyle bir yakinlasmam olmadi

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanla düzelir. Geçici bir durum olduğunu düşünüyorum ve korkunuzu anlıyorum. Yıllardı yasaklanan, korkutulan, söylentilerle dünyanın en acı, en dayanılmaz bir işi olduğu zannettirilen kızlarımız için bazen her şey yolunda gitmeyebiliyor. Sabırla aşılacak olan bu meseleyi yine sevgi, saygı ve hoş görü ile aşacaksınız. Bance internetten vajina yazarak kadınlık organınızı ve yapısını tanımanızı rica ediyorum. Bu sayede vajinanızın cinsel ilişki için nasıl mükemel hazırlanmış olduğunu, ilişki anında nasıl davrandığını, fonksiyonlarını bilecek korkularınızı yeneceksiniz. Evet çocuk doğurabilecek kadar bile esneyip açılabilen bir organdan bagsediyoruz ki penis yani erkeklik organımız devede kulak kalır...

1|0
    0|0
    • Yorumunuz ve desteginiz icin cok tesekkurler. Bugune kadar hic korku duymadim tedirgin olmadim fakat dun gece olmadi. Zamana ihtiyacimiz var demekki

• Allah razi olsun

• Sizden de Allah razı olsun. Sen çok iyi bir insansın...

En İyi Kız Görüşü

• Vajinismus o kadar kolay ad koyulacak bir şey değil. Senin için durumun yeni olmasından kaynaklanıyor. Kendine biraz zaman tanı, kafanı ben şuyum buyum diye şeylerle doldurma. Sevişme öncesi 1-2 kadeh şarap rahatlamanı sağlar. Panik yapılacak bir şey yok...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Troll'ün batsın birde ( Dinden ) falan bahsediyorsun. Nişanlı insan bunu edebiyle gider, doktorlara sorar. Böylesine saçma bir sitede yaşadığı özel anı soru olarak sorup, erkeklere her hangi gibi bir yerinden rahat bir şekilde bahsetmez. Uza git şimdi.

1|0
    0|0
  • Vaijinusmus olabilir veya kızlık zarın aşırı lifli yapıda olabilir. Jinekoloğa görünmen gerekecek.

0|0
    0|0
  • Vajinismusa benziyor. O kadar sürede gerceklesmeliydi bence

0|0
    0|0
  • Siz her ne kadar da uğraşsanız bedensel olarak hazır olamamışsın istemsiz olarak kendini kasmışsın ve vajina kendini kapatmış.
    Farklı bir zamanda ve farklı bir ortamda denerseniz daha başarılı olursunuz.
    Sen cinsel ilişkiyi istediğin sürece vajinismus olamazsın.

0|0
    0|0
  • Türk kızının her şeyi sorunlu... Nişanlına söyle atsın nişanı kendine gerçek bir hatun bulsun.

0|0
    0|0
  • adamda iş yok tecrübeli olsa keşkül gibi olurdun yağ gibi girerdi :)

0|1
    0|0
  • Evlenmeden yapmayin

0|1
    0|0
    • Biz ee öyle diyorduk dugun 13 agustosta :/

• Olsun bukadar beklemissiniz evlenmediniz daha evleneceginizde garanti degil hersey zamaninda

• evet

0|0
    0|0
  • hastamısın kızım. R. xxx hapı var vajnsmus tarih olalı asır geçti be şaziye. nikahlı olsan eşinde bilirdi bunu ergenmisin nesin bir git şurdan

0|0
    0|0
  • heyecandır merak etme

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Vajinan motormuda kendini kapatacak kendini kasmış olmalısın..

0|0
    0|0
  • Bence doktora gorun ama kendini motive edersen yenersin problemi zaten senin elinde moralini yuksek tut

0|0
    0|0
  • Vajinan değil sen kapatirsin.

0|0
    0|0
  • Alkol iç ve dene ozmn rahat hissedeceksin

0|0
    0|0
  • evlenmeden once dr git

0|0
    0|0
  • İçgüdüsel birşey bu bekle biraz arada deneyin

0|0
    0|0
  • Sanırım vajinismussun

0|0
    0|0
  • Heyecann
    Mekan tedirgin edici de olabilir

0|0
    0|0
  • Vajinamus olabilirsin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 6

• Heyecandan tamamen kapandıysa vajinismus olmasa da, adını hatırlayamadığım ve ağrılı ilişkiye sebep olan diğer sorunu yaşıyor olabilirsin. O da vajinismus benzeri, tedirginlik temelli bir kasılma durumu zaten.

0|1
    0|0
    • Benim anlamadigim nokta gayet istekli ve hazirdim

• Ya o hiç fark etmiyor, çünkü vajinismus benzeri durumlarda fiziksel değil psikolojik süreç işliyor. Çoğu da bilinç dışı korku ve tabularla ilgili zaten. Bunun için endişelenmene gerek yok, bu sorunu yaşayan kadınların pek çoğu sorunu partnerlerine alıştıkça kendiliklerinden çözüyor. Olur da sıkıntı geçmezse, cinsel sağlık kliniklerinde kısa sürede sonuç alınıyor.

• Resimden önce diniyi niye koyarlar hiç anlamam hükmü olmadiktan sonra sanki birbirine haram degilkerd

0|0
    0|0
  • Vajinismus gibi gözüküyor ama bizler doktor değiliz 😊 yani profesyonel destek al

0|0
    0|0
  • Ya o korkuyla alakalı ne alaka

0|0
    0|0
    • Canim korkum yoktu ama hazirdim

• Vajinismus olabilir 😑

0|0
    0|0
  • Ya burdakilere bakma sen çoğu dalga geçer gibi cevap vermiş bende ilk ilişkimde çok zorlandım sokana kadar çok ter döktü sonra düzeldi herşey bir kaç ayda bir ilişkiye giriyoduk çok acı hissediyodum hep giriceği zaman kapanıyodu sanki zamanla düzeldi her ilişkide kanama oluyodu oda bitti şu an gayet herşey düzenli sadece kasma o an kendini

0|0
    0|0
    • Brnim hc korkum yoktu hani tedirgin de değildim her sey guzeldi. Bugun de denedik olmado

• Düzelebildi mi?

• @IhlamurunYeri evet cok sukur

Yükleniyor...