Kapat

Sperm sayısını yükseltmek için öneriniz var mı?

Arkadaşlar bende varikosel var ve sperm sayısı düşük ama ameliyat olunacak derecede değil. İyi gelen gıdalar var mı bildiğiniz?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Keciboynuzu kürü var.
    Bal ginseng polen propolis ari sutu karisimi var

0|3
    0|0
    • Keći boynuzunu çok duydum şimdi diğerini de araştıracağım teşekkürler :)

• Fazla mal göz çıkarmaz demişler sağlık olsun :D

• Digerkerini ben kullanıyom kırnızı ginks propolibs ve gerçekyen etkili😉

En İyi Erkek Görüşü

• Varikosel benim bildiğim kadarıyla testislerde damarlı bir görünüm ortaya çıkarıp, damarlardan geçen kanın ısıyı yükseltmesi ile spermlerin canlı kalmasına imkan tanımayan bir rahatsızlık. Yani varikosele derman bulmadıkça, tek başına sperm sayını artırman işe yaramayacaktır.

0|1
    0|0
    • doktor tarafından tahlil ve kontrolüm yapılıyor. Değerler düşük olduğu için proxed plus verdi. Bir ay kullandım değerler düzeldi ama çok pahalı olduğu için bıraktım. O yüzden daha uygun fiyata kullanabileceğim birşey düşünüyorum

• Kutusu 140 TL diyor çok fazla!

• Evet 15 günlük tedavi, içinde 30 adet var sabah akşam kullanılıyor. 1 ayda 280 tl. Tedavi süresi 6 ay sürüyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• Keçi boynuzu pekmezi!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• E vitamini

0|1
    0|0
  • Ballı süt birde bol bol ceviz fındık cikolata yemen lazım

0|2
    0|0
  • Doğal yollarımı istiyosun ilaç kullanmayımı?

0|1
    0|0
    • Doğal yolu yok bildiğim kadarıyla bitkisel gıdalar tercihim

• Dogal yolu var kabuklu deniz ürünlerinin hepsi bulabilirsen orjinal siyah havyar ve incir tazesi ve kurusu aynı etki yapıyo sihah havyar çok pahalı ama en etkilisi

• Keci boynuzu

0|1
    0|0
  • Sadece biraz ara ver örneğin bir hafta hiç bir şekilde 31 bir de çekme ve birden yapıncada volkan gibi patlarsın.

0|0
    0|0
  • Yeterli sayıya ulaşıncaya dek boşal :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...