Bir erkeğin biseksüel olduğu nasıl belli olur?

hep erkek arkadaşlarıyla takılan bi çocuk var okulda. Bugün onu okulda kırmızı pantolon giymiş gördüm aslında yadırgamamıştım ama onun o grubundaki çocuklardan biri de biraz gay gibi gelmişti bana. Bu çocuk çok değişik mesela benim ilgimi çekmeye de çalışıyo ama onda bi tuhaflık hissediyorum geçen dün düşük bel pantolon giymiş tam önüme oturmuştu bu çocuk da biseksüellik olabilir mi?kendine aşık bi çocuk biraz da bi de çok etrafa kapalı bi gruplar ama konuşmasında hareketlerinde falan bi gariplik yok?siz ne düşünüyosunuz?

0|0
119

En İyi Kız Görüşü

• kırmızı pantolon çok hoş oluştur bence :)) bu biseksüel olduğunu tabi ki göstermez.biseksüel erkeği anlmk zordur.benm öyle bir tanıdğm vardı erkek sevgilisi de oldu kız da oldu ama kızın hiçbirşeyden haberi yoktu tabi çünkü anlaşılacak bir durumu yok :S

iğrenç bir durum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Uzaktan bakma ile anlamak pek mümkün değildir , bariz belirtiler yok ise .

Bir süre birlikte takılır isen nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını çözebilirsin .

0|0
    0|0
  • benimde bir arkadaşım var .böyle hareketler le çözemessin.çocuk kendini beğenmiştir kılıktan kılığa girer.yada ukalalık olabilir.içine kapanık olabiir,ortam yapmaya çalışabilir gibi bir dünya sebep olabilir.benim çevremde evli ama gay olan tanıdıklarımda var .gay olduğunu sadece erkekler bilir.yada sex muhabbeti yapan kızlar bilir gay olduğunu .ama şunu da unutmamak lazım gaylar kızlardan nefret eder.devamlı arkalarından bişiler çevirir.(gizli kin gibi bişi).

0|0
    0|0
    • haklısın çocuk gerçekten çok ukala ve kendini beğenmiş biri kendini göstermeye çok meraklı biri dikkat çekmek istiyo olabilir

• biseksüel olmasa bile kırmızı pantolon giymesi yeterince delikanlı olmadığını gösterir. para verseler giymem.

0|0
    0|0
  • Bunu anlayabilmek çok zor ya.

0|0
    0|0
  • biseksüel falan değil bu çocuk bildiğin top işte :D:D

0|0
    0|0
  • ensesine dokun heyecan yaparsa değildir

0|0
    0|0
  • bız nerden bılelım her dusuk pantolun gıyen bıseksuel degıl ya

0|0
    0|0
  • giysiden dolayı yargılama tarzı öyledir belki

0|0
    0|0
  • olabilirde olmayabilirde...

bu gibi şeylerden belli olmaz gibi geliyor bana...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Allah korusun o ne ya

1|0
    0|0
  • hemen çocuğa biseksüel damgası vurma yahu belki değildir bakalım bi konuş konuşmalarını ölç tart biç hareketlerini izle bi tanış daha sonra karar ver

0|0
    0|0
  • hareketleri ve konuşmasında gariplik yoksa anlaman zaman alır.. söylemesi eğer şüpheleniyorsan vardır bişilerr. kadınlar boş yere hissetmezler :)

0|0
    0|0
  • Olabilir çeşit çeşit insan var.

0|0
    0|0
  • kirmizi mont

kirmizi gömlek normailse poantolanda giysin

kirmizida bi renk sonucta seven giyer

0|0
    0|0
  • olsa nolur ki

0|0
    0|0
  • Anlattığın olaya benzer bi' durum bende de var ama çözemedim tam olayı.

0|0
    0|0
  • Ben direk anlardım açıkcası giyimiyle yargılama biseksüel olmaya da bilir

0|0
    0|0
  • bir bakışta anlarım

0|0
    0|0
  • Konuşmalarından anlayabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...