Gerçekten bakire mi yoksa sahte bakirelik mi?

Bir dişi kişiyle ilişkiye girildi diyelim. İlk ilişkide ve ikinci seferde kanama olmadı diyelim. Kanama üçüncü seferde oldu diyelim. ve ilişki sırasında içine girildiğinde boşluk hissedildi diyelim baya. hani girdiğimizi anlamadık gibi çok genişti diyelim.

Sizce bu 3. ilişkide gerçekleşen kanama sahte bir kanama olabişlir mi. piyasada bulunan sahte bakirelik malzemelerinden kullanmış olabilir mi ?

Yani bu dişi insan acaba bakire değildi de o gereçlerle kendini bakireymiş gibi göstermiş olabilir mi ?

Güncellemeler:
teknoloji çok gelişti ve sosyal yapı sekteye uğradı ülkemizde.. doğal olarak azcık paranoya baş göstermeye başladı ufaktan ufaktan geneşl olarak bence :))

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bekareti eğer bacak arasındaki bir zardan ibaret görüyorsanız daha çok paranoyak olursunuz. Bir kadını eşiniz olacak kadar benimsedikten sonra bacak arasından akmayan 2 damla kanla yargılarsanız. Kusura bakmayınız ama bu aldatmaların bence en büyüğüdür.

Bizde bir söz vardır. Biz ağızdan çıkana teslim oluruz.

9|4
    0|2

Kızlar Ne Diyor 8

• gerçekten bakiredir.benim daha da sonra kan gelmişti.illa ilk defasında kan gelecek diye birşey yok.esnek olabiliyor

0|1
    0|0
  • Seviyorsun,birden cok kere sevisiyorsun bunun ne onemi var ? kiz bakire degilim dese sevmeyi mi birakicaksin ? Ve bazilarinin zari cok esnek oluyor 'sahte kanama' biraz mantiksiz.

1|1
    0|2
    • ben bırakırım mesela sevmeyi bu kadar şaşırma

• bu senin sevginin 'gercekligini' gosterir bence o kizin bakireliginden cok.

• Sen bunları sordukça kandırılmaya devam edeceksin.

3|1
    0|1
    • nasıl yani.. ?

• Demek istediğim şimdi seninle sevişiyorsa,daha önce sevişip sevişmediğinin önemi yok.Haddin değil zaten böyle bir sorgulama yapmak.

• tamam güzel cevaplar...

• sanmıyorum yapı olarak geniş olabilir ya da kasların gevşekliği ya da daha önce esnek olupta acaba sende kan gelmiş olaiblir mi ikisinden biridir heralde

0|1
    0|0
  • bazı kızlık zarı kanamıyor bile eğer şüphen varsa jinekologa gidin dicem ama buda çok onur kırıcı onu kaybetmeyi göze alman lazım bunun içinde

0|1
    0|0
  • kizlik zari bazen ayni gün bozulmaya bilir hata öyle oluyoki

kimi zaman dogum esnasinda bozuluyo cift zar olayi felan oluyo

bu konu cok genis

0|1
    0|0
  • kızlık zarı esnek olabilir kimininki taa doğumda bozuluyo böyle bişey duymuştum bi akrabamızdan. Ilk gecelerinin sabahı kocası doktora götürmüş utanç verici bi durum doktor da kızlık zarı esnek demiş bi hafta sonra delinmiş kızlıgı

2|1
    0|0
  • yok be daha neler bazı kızların hiç kanamaz mesela esnektir.Seviyosan bunları umursamaman gerek.

0|1
    0|1
    • benim ilk deneyimim olduğu için onunda ilk olmasını istemem suç mu ?

• sana yalan söylemesi açısından bakarsan suç değil.

• peki o zaman tamam...

Erkekler Ne Diyor 6

• Bunu soran dürüst bir birey olabilir mi?Ömrünce mutlu olup,mutlu edebilir mi?Aynada rahatça kendi gözlerine bakabilir mi?Olamaz... O yüzden yol yakınken yardım al arkadaş,bilinçaltına yerleştirdiğin sokak jargonu meşeyli yanlış bilgilerle zavallı bir adam dolaştırırsın ayaklarının ayaklarının üzerinde bir ömür boyu...Kadınlık organını genişletecek tek dış etken doğumdur ki belli bir süre geçtikten sonra toparlar.20'li yaşlarındaki bir kadının organını organıyla bozacak adam yeryüzüne henüz inmedi için rahat olsun bu açıdan.Senin içini rahatsız edecek asıl mesele farklı yapıya sahip (geniş-dar,derin-sığ,sıkı-gevşekdokulu)vajina tiplerinden senin organının yetmediği bir tipe rastgelmen...İlk 2 denemende ulaşamadığın yapışık cidara muhtemelen 3.de daha fazla şevkle ve rahat ortamda bir miktar daha ileriye gidebilen organın anca becerebilmiş,şüphe iyi bir özelliği değil insanoğlunun kusura bakma arkadaş...

1|1
    0|0
  • Eğer eşini seviyorsan bunları kafana takma.

1|1
    0|1
  • Bakirelik takıntısı hoş bir takıntı değil. Bundan kurtulduğun an, böyle bir sorunun da kalmaz.

2|2
    0|3
  • olabilir tabiii...

0|1
    0|0
  • Boşver bunları hayatını yaşa.

0|1
    0|0
  • böle şeyleri düşünüp canını sıkmak boşa

1|1
    0|1
Yükleniyor...