Evli birinin eşiyle birlikte fantazi konuşarak cinsellik yaşaması doğru mu?

Evli birinin eşiyle birlikte fantazi konuşarak cinsellik yaşaması doğru mu sizce yoksa susup yapip hicbirsey yokmus gibi yapmasi lazim

0|1
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• o işi görev bilinci ile yaparsanız bir tadı tuzu kalmaz..

belli sınırlar çerçevesinde her türlü fantazi denenmelidir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Olur mu ya, tabi fantezi yapılmalıdır. Monoton olur yoksa arada bir değişiklik iyidir. (değişiklik derken yanlış anlaşılmasın lütfen)

0|0
    0|0
  • fantazi kuracağına karısının seksiliğinden kadınlığından bahsederek devam etme hem kadını coşturur haliyle kendine mükafat verdirir. diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • evet doğru bence. kadında erkekte bu konuda konuşmalı aksi taktirde monotonlaşır sıkıcı olur

0|0
    0|0
  • Benden küfürlü konuşmamı istiyor. Ben de yapıyorum haliyle.

0|0
    0|0
  • helal dairesi içinde herşey olabilir.

0|0
    0|0
  • o ne öyle yaw susup konuşmamak falan.evlendik mi herşeyi paylaşmamız lazım

0|0
    0|0
  • Evliler arasında bazı cinsel konular konuşulmalı, çok utansınlar var Buda çok yalniş, bir evliliği mümkün oldukça daha az kusurlu durumuna getirmek lazım, eleştiriler olmalı hani uygun bir şekilde rencide etmeden

Bunlar çok önemli konular ve valiliği doğrudan etkileyen konulardır

0|0
    0|0
  • insanız sonuçta dilimize zihnimize zincir vuramayız, en çok bu acıtır bizi çünkü.. abartmamak gerek ama hiçbirşeyi abartmamak gerektiği gibi..

0|0
    0|0
  • gayet normaldir, klasik olarak yatakta aynı pozisyonla seks zamanla işin heyecanını götüebilir monotonlaşır sadece görev gibi olur, arada değişiklik heyecan getirir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Normali o zaten cinsellikten bıkılıyor bazen farklı seyler denemek gerekiyor ilişkiyi monotonlaştırmamak için olabilir.

0|2
    0|0
  • Fantazisiz cinsellik mi olurmuş...

0|1
    0|0
  • evet gayet doğal değil mi?

0|0
    0|0
  • yanlış işler bunlarr

0|0
    0|0
Yükleniyor...