Peniste yara olmasının sebebi nedir?

1-2 aydır masturbasyon yapmıyordum, dün akşam dayanamadım yapayım dedim de biraz dozajı alttırdım sanırım, yara oluştu. Bundan önce ki seferde olmuştu. Ben uzak durmaya çalıştığım için bu şeylerden öyle sık sık yapmamaya çalışıyorum ayda bir iki ayda birde o yüzden çok dolu olabiliyor, öyle oluncada aşırı sertleşme gösteriyor acaba ondan mıdır? penisin çevre genişliği ideal ölçülerin epey üstünde kalıyorda bundan dolayı mıdır diye merak ettim. Ve bunu engelleyecek ya da geçirebilecek ne tarz bir şey önerebilirsiniz?

Not: Soru trol değil o yüzden erkekler için önemlilik taşıyan bu konu hakkında düzgün cevap verirseniz sevinirim

0|1
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde el ve kayganlastirici bir madde ile yara olmaz herhangi bir şekilde cildin bir maddeye karşı alerji reaksiyonu göstermiyorsa. Bir de sürtünme yoluyla yapiyorsan yara oluşabilir. Normal cilt merhemleri fayda edecektir normal bir yara ise. Ama en sağlıklı olanı bir cildiyeciye veya üroloji uzmanına görünmek.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yapmayıp yapmayıp bir günde yaparsan ondan da olabilir. Vücudun her gün üretim yapıyo. O yüzden yapmayı biraz daha arttır.

0|0
    0|0
    • Hergün ya da sık ya da yapmanın yarardan çok zararı var. Kız arkadaşla kabul ama diğer türlü cidden çok gereksiz

• Her gün yap demiyorum ama ayda bir değil de haftada bir yap mesela

• Gerek yok. Onlar vakti gelince bana yarayacak dursunlar köşede :D

• Zorlama

0|0
    0|0
  • sürtünmedendir

0|1
    0|0
    • O sürütnmeye şort dahil mi?

Erkekler Ne Diyor 3

• hard davranmak derler ya seninkisi de o durum. Fazla güç kullanınca deri de yara oluşur ya da biryere sokmaya çalışmışsan olur..

0|1
    0|0
    • Bir yerlere sokmak değilde şort üstünden de oluyor sanırım

• sürtünme biyerlere değdiyse ya da elinle çekerken fazla zorladıysan çok muhtemel..

• yırtılma gibi şeylerse aynısı bendede oluyor. Hatta şu an bile öyle

0|0
    0|0
  • Bende iki aydır yapmıyorum patlatsammı bir 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...