Kısa saçlı kadınlardan hoşlanmamın sebebi nedir?

Abi kısa saçlı hatunlara hastayım bu bendeki olay nedir ya, kız gibi değil de güçlü kendini bilen, elinden her iş gelen işini bilen bayanları daha çok seviyorum, gay olmadığıma %100 eminim. Hele bir de dövmesi varsa, tanrım bu an hiç bitmesin öyle bakıyım ona sadece..

Güncellemeler:
bu ne abi soru başlığı bu değil ki neden benden izinsiz deiştiriyorsunuz ?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Tanrim gay olmakla ne alaka ? O zaman uzun sacli erkeklerden hoslanan kadin da aslinda lezbiyen mi ? Birakin bu sacmaliklari ya zevk meselesi herkes ayni tip sevcek diye bir sey olsaydi hepimiz ayni tip olurduk.

0|0
    0|0
    • ya guzel kardeşim bu siteye yeni katıldım benim sorduğum soru gay miyim değildi, buraya kadar okey miyiz, ben sadece bu tip bir durumun anormal olmadığını ve benim gibi birilerinin olduğunu öğrenmek için yazdım fakat soru başlığımı sistem kendi deiştirmiş.. yoksa gay olmadığımı biliyorum, gay miyim diye de tutup burda sormam şuphe duysamda :))

Kızlar Ne Diyor 5

• feşisttir belki

1|0
    0|0
  • erkek tipli kadinlar seni cekiyor iste olay bu

0|0
    0|0
  • etrafında bu tarife uyan bir kız var ve ona mı hastasın acaba :)

0|0
    0|0
  • o anlattiklarinin sacla baglantisi ne

0|0
    0|0
    • bende bağdaştıramadım :D

• bu bir hastalıkmıdır diyorum tıpda boyle tuhaf şeylerin isimleri var, kim erkek gibi bir kız isterki, en azından benim çevremde yok boyle birisi.

• ben de hoşlanıyorum öyle kadınlardan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Benimde hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • Bayanlarda kısa saç genelde benim de ilgimi çeker açıkçası. Söylediğin konuların gay olmakla bi alakası olmadığına garanti verebilirim :)

0|0
    0|0
  • Dominant kadınlar... hele bir de kırbaçları varsa demi... :)))

0|0
    0|0
    • kanka sen olayı fantezi boyutuna taşıdın, el ve ayaklardan bahsetmeye başlıcaksın diye ödüm kopuyor ama sakin :))

• Bahsetmeyelim demi şimdi havaya girmesinler :))

Yükleniyor...