Kondom ile boşalma anında canım acıyor fikri olan?

Evliyim ve ilişki sırasında doğum kontrolü amaçlı kondom kullanıyoruz. Boşalma anında zevkin 2. Saniyesinde penis başındaki hassaslaşma ya da spermin basınçlı çıkması vb sebeplerle acı çekiyorum. Büyüklü küçüklü kadın kondomu dahil bir çok kondom denedim ama sonuç aynı.

İnternette benzer şikayet bulamadım bir fikri olan ya da benzer sıkıntı yaşayıp çözen var mı?

lütfen alternatif doğum kontrol yöntemi önermeyin bu soruya cevap arıyorum. Teşekkürler

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Burdakiler hep bebe ne bilsinler

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Torbalı prezervatif denemeni öneririm. Fiesta baggy modelleri var biraz pahalı ve içeriği 6 adet. Sperm haznesi daha geniş olduğundan sorun yaşamazsın
    Bir de takarken içerisinde hava kalmamasına özen göster aksi takdirde sorunların devam edecektir.

0|0
    0|0
  • bir ürolojiye gitsen faydalı olur.

0|0
    0|0
  • kondom kullandığında boşalma esnasında spermler ileri fışkırması gerekir ki arkadan gelen spermlere yer açılsın fakat bu kondomlarda mümkün değil çünkü sperm için ayrılan alan çok dar.
    Bu durum da orada küçük de olsa basınç yaratıyor kondomun penisi kavradığını ve sperm yolunu sıkıştırdığını düşünürsek bu acıyı hissetmen çok normal.
    Sende orgazm esnasındaki basınç biraz daha fazla ise ya kondomun ucunu çok uzun bırakacaksın ya da farklı alternatif düşüneceksin.

0|0
    0|0
  • Muşambayla dene bide

0|1
    0|0
  • Çoraplar dene bide

0|1
    0|0
  • baş kısmında biraz fazla boşluk bırak

0|0
    0|0
  • Sprall en rahatı

0|0
    0|0
  • kondom damarlari cok sıkmıs olabilir bu yuzden bosalma sirasinda sıkılan damarlar acı cekebilir.

0|0
    0|0
  • Kondom ile ilgili olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...