Erkek arkadasımın yaptıgı?

ramazanda sabah işe gitmek için kalkmıs dusa girmıs felan o anda ne olduysa istemeyerek mast yapmıs anlık olmus herşey oruc tutmaya devam etmıs sızce kabul olurmu bugun söyledi çok sasırdım...

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayır bozulur oruç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kabul Olur ya da olmaz Bunu Allah bilir fakat dinin kaidesine göre; güne gün kaza etmesi lazım Gelir. Bildiğim kadarıyla fıkıh kitaplarında yazan budur..

0|0
    0|0
    • ya ama bak o yapmaz hele ramazanda orucunu tutar namazını kılar bir anlık oldu diyor günahı büyükmü sence

• Yaf minik büyük ya da küçük.
      Bunu hiçbirimiz bilemeyiz ki ama.
      Ben sadece şeriatın hükmünü yeni fıkıh kaidesini söyledim. Güne gün yani kaç gün öyle yaptı ise i gün kadar yeniden oruç tutmalı.

• Kefaret orucu tutmasi lazim

0|0
    0|0
  • O değil de bunda şaşıracak ne var?

0|0
    0|0
  • resmen orucu boMuş

0|0
    0|0
  • Kabul olmaz. 61 gün ceza yedi. ve büyük günah işledi. Nefse hakim olmak gerekir. Sonu fecidir.

0|0
    0|0
  • Olmaz resmen bozmuş istemeye istemeye diye bir şey yok kendin kandırmasın

0|0
    0|0
    • ya ama bak o yapmaz hele ramazanda orucunu tutar namazını kılar bir anlık oldu diyor günahı büyükmü sence

• Bunları bende yapıyorum ama bu mast yapmaya engel değil ki bir anlık bir şey değil bu azmış ya da uyandığında sabah ereksiyonu olmuştur rahatlamak istemiştir sonuçta saniyelik bir olay değil. Yani büyük mü küçük mü onu allah bilir ama cezası 61 gün

• cık cık cık cık oldu mu şimdi bu o oruç gitti

0|0
    0|0
  • 61 gün oruç tutması gerekir

0|0
    0|0
  • Kabul olmaz

0|0
    0|0
  • olmaz 61 kefaret gerekir el oraya yanlışlıkla gitmez cünkü

0|0
    0|0
  • Asla kabul değil asla

0|0
    0|0

• Ne olursa olsun.. olmaz.. kaza ve keffaret.. yeme içme ve cinsi münasebetten uzak kalma değilmi orucun tarifi.. olmaz

• mastürbasyonun yanlışlık nasıl olur 61 gün Kefaret tuttuktan sonra kabul olur neden olmasın

0|0
    0|0
  • Hayir olmaz

0|0
    0|0
  • yok olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olmaz

0|0
    0|0