Kızlarla aram hiç iyi olmuyor.

Nasıl gireyim bilemiyorum ama okuyun lütfen Bakın 1.85 boylu açık buday tenli açık kumral sarımsı saçım gözlerim çekik Düzenli spor yapıyorum aletik birde vucudum oldugunuda diyebilirim ama kızlarla aram hiç iyi olmuyor. çemremde kız çok istekli bakışlarını yakılıyorum çogunun ama yanışınca kaçıyolar. hem yakanlaşmaya başlamadan önce hani her kız farklı şeyler ister erkekten kimisi sevgi para sır saklama cinsel ilişki gibi davranışlarından az ok anlaşılır ve istegine görede yakınlaşıyorum ama kaçıyolar bunulıma girdim artık arkadaşlarım salak oldugumu düşünmeye bile başladılar. veya gay falan Ne yapmalıyım veya bu kızların bu tavrı neden acaba ?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• davranışlarında mı bir tuhaflık var acaba? arkandan dönen muhabbetleri mi duyuyor o kızlar ya da çapkın biri olduğunu düşünüyor olabilirler

0|1
    0|0
    • Davranılş Olarak sanmam Çünkü Aklı başında bir genç oldugumu sanıyorum öyle anormal hareketlerim yokturçç

• sempatiklik çok zor ya Olmuyor nasıl söyliyeyim ukalalık cocukluk gibi geliyor sözü yerine göre söylemeyi severim espiri yaptıgım nadir görülür oda yani yerine göre olunca kaliteli falan olur işte...

• bnce zor değil ya yapabilirsin

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Kolay ulaşılabilirsin demek ki. Neden hemen yakınlaşıyosun ki çek kendini biraz bırak onlar sana yakınlaşmaya çalışsın. Çünkü kıymetli olmuyo kolay elde edilen birii

0|1
    0|0
    • hemen yakınlaşmıyorum ki zaten baya bir muhabbetten sonraa Yakınlaşmaya başlıyorum tanıdıktan sonra istegine göre

• Ya öncelikle güven vermesi lazım ki kız ufacık bişeyi sorun edip trip falan atmasın. Sonra ilgi göstermeli, kızın sevmediği davranışlarından uzaklaşmalı. Başka kızlara karşı en ufacık bir ilgi göstermemeli ben bu konuda cok takıntılıym aşırı kıskancım. bilmiyorum ya benim ilişkilerimde uzun sürmüyo istediğim gibi birini bulamıyorum

• :) Tşk ederim bilgilendirdigin için birde kızkanç olmak iyidir seni gerçekten seven biri çıkarsa karşına kıskanç olman çok hoşuna gider. ve bende çok kıskançımdır :)

• senden korkuyor olabilirler ,

senin çapkın olduğunu onunla eğlenmek için konuştuğunu düşünebilirler ,

...

0|1
    0|0
    • peki bu düşüncelerini Nasıl yıkabilirimm ?

• korkmaktan kastım bakışları çok sert bakıyor

• anladım bendede o var galiba sert bakış degilde davraanış falan

Erkekler Ne Diyor 1

• Belki farkında olmadan yaptığın bir şey vardır onları soğutan

0|1
    0|0
Yükleniyor...