Vajinal mantara ne iyi gelir 😞?

1 haftadır kaşıntıdan ölmek uzereyim.
1 yıl öncede olmuştu fakat sirkeli suyla yıkayınca 2 günde geçmişti. Hem sirkeli suyla yıkıyorum hem de travocort krem kullanıyorum geçmiyor. İç çamaşırımı düzenli değiştiriyor ve o bölgeyi kuru tutuyorum.

0|1
4|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bir çok genital mantar türü vardır... Kimi dediğiniz gibi basit bir sterilizasyon ile geçebilirken bazı türler antibiyotik kullanmadan geçmemektedir. Dolayısı ile doktora gidip önce mantarın türünü tespit etmelisiniz ondan sonra da tedavisi. Bu gibi durumlarda kafadan dolma bilgiler ciddi enfeksiyonlara sebep olabilir.
    İç çamaşırı düzenli değiştirmek ve bölgeyi kendi neminde tutmak normalde yapmanız gereken bir şeydir...
    Tavsiyem doktora gidin, mantar testleri çok basit!

0|0
    0|0
    • En iyi bilgiyi siz verdiniz.
      Peki nasıl bir test bu?
      Açıp bakarak muayene etmek ister mi?

• tam genital bölgenin girişinde, biraz içerde ve sivilce gb şeyler var dokandığım an kaşıntı alıyor beni ve abla yaşım 20 bakire değilim lakin sürekli bir ilişkim yok, 1 yıl önce bir hata olmuştu neyse
      Ben bunu doktora anlatamam ve muayene olamam, utanırım.

• doktora anlatamayacak bir sorun yok!!! Kadın doktor bulursun kendne, seninle aynı sorunları yaşayan birine anlatmak daha kolay olur. Utanacak bir şey yok, dünyada milyarlarca inanın çektiği bir şey bu. Sağlığın söz konusu, ne yani utanıyorsun diye daha ciddi boyutlara mı gelsin.
      Rica ediyorum azıcık akıllı olun... Ayrıca bir sene önce ne yaşadığın sadece seni ilgilendirir, doktoru ya da beni ilgilendirmez.
      Sağlık diyorum, yabana atılmaz!!!

Erkekler Ne Diyor 10

• Denize gir

0|0
    0|0
  • Antibiyotik kullanman lazim biteral adi

0|0
    0|0
  • vajina içine hiçbişey sürülmez. soğ. suyu içicen tek çare

1|0
    0|0
  • dr a git

0|0
    0|0
  • Kılları kesmeyı denedın mı hıc

0|0
    0|0
  • kaşındığında napıyosun pekı kotu bir durum dışarda felan?

0|0
    0|0
    • Disarda kasinmiyo evde bir an kasinti krizi geliyo

• Geçti allaha şükür ☺ krem faydalı oldu.

• Bakire miydin bakirelerde olmuyo biliulyodum

• ıyyyyyyyyy

0|0
    0|0
  • Mantar oldugunu nereden biliyorsun? her kasinti mantar degil, eger mantarsa sikre ile falan tedavi edemezsin, ilacini kullanman gerek...

0|0
    0|0
  • Doktora Git

0|0
    0|0
  • Sen dr ye gir kafana göre haraket etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dr git

0|1
    0|0
  • Doktora git. Evde de soğan suyu maydanoz suyu filan içebilirsin temizler.

0|0
    0|0
  • Tampon şeklinde mantar ilaçları var, ama yine de doktora git.

0|0
    0|0
Yükleniyor...