Mast ile kızlık zarı bozulur mu?

Adet olduğum dönem mast yapmıştım ve iyileştikten sonra kasıklarımda uzun süre bir ağrı vardı. Daha sonra ağrı geçmeye başladı ve ben yine mast yaptım ağrı yeniden arttı. Bir iki gündür o ağrı az da olsa geçmiş gibiydi pazartesi akşamı mast yaptım sabah uyandım bir ağrı hissediyordum ama ben de reflü var o yüzden reflü ağrısıdır diye düşündüm. Akşama doğru kasıklarımda adet olmadan oluşan ağrıyı hissettim ama adetim biteli bir hafta olmuştu mide ağrısıdır belki diye düşündüm ve dün gece yine mast yaptım. Bu sabahta uyandım adet olmuşum. Ama daha bir hafta önce olmuştum. Ve bir hafta önce olduğumda da çok fazla ağrım vardı. normal de pek ağrım olmaz.

0|2
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• mastla kızlıgına zarar veren ve bozan çok kişi var ama içine bişey almadı isen bozulmaz zedelenme için bile 1-2 santim içine kdar gelmesi lazım agrılarına gelince mast yaparken orgazm olabilmek için kasık kaslarını fazla sıkmandan kaynaklı olabilir reglin ise stres ya da ilaç kullanıyorsan ondan kaynaklanmış olabilir

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Bekaretin zarar görmesi kasıklara ağrı yapmaz... Himen ya da bekaret zarı vajina girişinin biraz içindedir. Dolayısı ile vajinaya bir araç sokmadığınız sürece himene bir zarar gelmeyecektir. Mastürbasyon derken klitorel mastürbasyon yaptığınızı düşünüyorum bu sebeple zarar gelmesi söz konusu bile olamaz. Ama ne olursa olsun mastürbasyon kasıklara ağrı yapmaz... Bu sebeple uzun süre devam eden bir durumsa bir doktora gitmekte fayda olabilir... Kasık ağrısı en çok enfeksiyon, kist ve soğuk algınlığı durumlarında meydana gelir!!!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• parmağını sokmayana kadar bozulmaz

0|0
    0|0
  • Habire mast yapmiş ya abazan :D yok mu erkek arkadaşin?

0|0
    0|0
  • Doktor sorsa böyle anlatmazsın. Bir sey yok merak etme

0|0
    0|0
    • yok bir de anlatayim. Korkudan doktora bile gitmeyi düşünmüyorum

• Parmaklarsan bozulur tabi... erkeklik bile bozulur mnkym..:)

0|0
    0|0
    • parmakla değil

• ya hayir sadece yatağa sürtündüm üzerimde pantolon be vardı ondan korkuyorum pantolon falan belki zorlamıştır

• Yawrum oyle değil cok mast yapıyorsun.. ne gerek var ki.. seks yap biriyle

• Olm sen gunde kac kere mast yapiyon

1|0
    0|0
  • Hicbisey olmaz

0|0
    0|0
  • Yok be içine bişi sokmadan gitmez o zar

0|0
    0|0
  • kızlık zarı vajinanın 2 cm içindedir 2 cm den uzun bişey sokarsan bozulur

mastürbasyon yaparken set yapmış ve tahriş etmiş olabilirsiniz
    kuru kuru yapmayın kayganlaştırıcı ya da bebe yagı kullanın daha çok zevk verir

0|0
    0|0
  • Cok fazla mast yapma.. Ondan ağrıyordur bilmiyorum bakir erkeğim bu konuları bilmiyorum inşallah bozulmamıştır kendinizi birgün evlenirseniz evleneceğiniz kişiye saklayın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...