Bakire mi arıyorsunuz neden böyle erkekler?

Hanginiz bakirsinizde bakire arıyosunuz? bedenimizi rahatlatmış olmamız hatamı:(

0|0
6|29

En İyi Erkek Görüşü

• seksten zevk almak isteyen erkek bakire aramaz. o dediğin bakire takıntısı toplumsal baskılar ve önyargılar nedeniyledir. erkeğin kafasında bekaret takıntısı varsa, cinsel tatmin için değil psikolojik tatmin için de bakire arıyor olabilir.

bakire olmamak hata mı demişsin. toplum zorla öyle bir algı yaratıyorsa hata olur tabii ki. senin o hata dediğinin neden hata olduğunu başka toplumlarda anlatamazsın bile. tamamen coğrafi, kültürel bir algı.

diğer kültürel farklardan çok farkı yok aslında. mesela bazı kültürlerde tam tersine bakire kızlarla evlenmezler veya belirli bir yaşa gelip hala bakire olan kız veya erkeğe sorunlu gözüyle bakılır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• ben bakirim ve bakire arıorm . hata yaopmışsın.. ben erkek halimle dayanmışsam tutmuşsam kendimi sen tutmamışsan hak ediosn herşeyi bence

3|1
    0|0
  • bekaret aramam kesinlikle ! ben evleneceğim kadının bacak arasıyla evlenmem çünkü... öyle takıntılarım yoktur..anlamadığım diğer noktada; pek çok erkek yatakta harikalar yaratan,deneyimli ateşli bir kadınla evlenmek isterler ama aynı zamanda bakirede olsun derler,nası mantıktır bu anlamam hiç deneyimli ve bakire filan, komik gelir bana.. bu yüzden benim evleneceğim insana benim güvenmem,sevmem ve en önemlisi saygı duymam yeterli,gerisi teferruattan başka bişey değildir benim için..

3|0
    1|0
  • hata değil..Bakireliğini isteyerek sevdiği erkeğe verenler çoğunlukta..

Ama o erkek seni elde ettikten sonra bırakıp giderse bu kimin hatası olur onun yorumunu sen yap

0|1
    0|0
  • Bendenin rahatladı bakalım Ruhun neler çekecek

2|1
    0|0
  • ben de bakirim bakire birini arıyorum neden mi siz kızlar bir türlü eskileri bir rafa kaldırmayı beceremiyosunuz da o yüzden

1|1
    0|0
  • 19 yaşındayım bakir'im ve Allah'ın izniyle bu durumumu korursam bakire istemek en doğal hakkım ve isteğim de bu doğrultuda.

1|0
    0|0
    • 19 yaşında ben de bakirdim :) 23 yaşına kadar bakirdim ama tercihimden değil vermediklerinden.

• Cinsel ilişki için erkekler bakire aramaz, nasıl kadınlar aramıyorsa.

0|0
    0|1
  • anlamı olmayan ve gerçekleşmeyecek olan istektir. çünkü herkes hakettiği gibi yaşar. hadis i şerif de de belirtildiği gibi: '' nasıl yaşarsanız öyle ölürsünüz; nasıl ölürseniz öyle haşr olursunuz! (dirilirsiniz) ''

o yüzden bakir olmayan biri bakire birini isteyemez

0|0
    0|0
  • kimse rahatlatamazsın demiyor rahatlat ama bedenini rahatlatanları tercih etmeyenlerede sesini çıkarma sonucuna katlanacaksan rahatlat kimse şuna yapma demiyor sana sadece talibin azalıyor

0|1
    0|0
  • üzücü, yazık olmuş.. bu ihtiyaç için evlilik var.

bir de hangimizin bakir olduğunu ne yapacaksın?

0|0
    0|0
  • bakirim bacım :))

0|0
    0|0
  • bunun cevabını evleneceğin erkek versin...

1|0
    0|0
  • mesele o değil burda ,mesele genelde kaç kişiyle rahatlattığına bakarlar :)))

0|1
    0|0
  • ben bakirdim ama banada saçma geldi ağustosda iş bitiyor güle güle bakirlik merhaba tecrübeli erkek :)

0|0
    2|0
  • bence hiç bir hata yok. erkek kadın eşittir. erkek sevişiyosa kadın da sevişir

1|0
    0|1
    • erkek sevişir kadın sevişir diye bişey yok ikiside eşit günah, kim günahı göze alıp sevişmek isterse erkeğe ayrı kadına ayrı muamele edilmez ikisinede aynı muamele edilir her ne edilecekse.

• aldık günahı göze sevişiyoruz, sen kesmiyceksin cezasını dimi

• ben bakire aramıyorum ama anal yaşayıp bakireyim demesini istemem.yapacaksa da normal seks yapsın.bakire olacak diye neden acı çekecek? ayrıca vücudunu rahatlatman için masturbasyon yetmiyor mu

0|0
    0|0
  • yani erkeğe mübah kadına harammı demek istiyonuz haklısınız ama işde gelde anlat biz erkeklere.ellenmemiş dokunulmamış olcak hani derlerya helal süt emmiş bir kız arıyom oğluma o misal

0|0
    0|0
  • beden illa ilişkiye girerek rahatlatılmıyor gizli:(

1|0
    0|0
  • Erkeklerde bakirlik aranmaz, Ama bayanda aranır,bizim gibi kültüre sahip ülkelerde böyle yersen.

0|0
    2|0
  • rahatlatın bedeninizi

0|0
    0|0
  • bakire ve az kullanılmış herzaman iyidir.dar olur

0|0
    0|1
  • ben bakirim ve hayatımda kimseyle çıkmadım :(

0|0
    0|0
  • Acaba daha ılışkıye gırmemış erkekler neden kendını rahatlatmıyor bu yapılan şey bedeni özgür bırakmaksa ? Benım mıdem kaldırmaz başkalarının altına yatan bır bayanla bırak evlenmeyı sevgılı olmak sız oyle düşünüyrsunuz ben böyle herkeze saygı duyarım kendi düşüncelerim gibi... Bizim sonuçta musluman bir toplum olduğumuzu hatırlarsan neden ahlaka onem verdığımızı anlarsın

0|0
    0|0
  • Mesela böyle biriryle mi evlenelim ? link

0|0
    0|0
  • Ben bakirim

0|0
    0|0
  • Bedenini rahatlatmış olman hata değildir belki ama ben öyle bir eş istemem doğrusu.

(Başkasının altına yatmadan da rahatlayabilir o beden.)

1|0
    0|0
  • vücudu rahatlatmak? hani karşı değilim öyle dini konulara girip sex günahtır falan demicem ama bakış açın çok itici. her kız kendini rahatlatsın o zaman? ayrıca bakirim ve böyle kaldığım sürece bakire kız aramak en doğal hakkımdır. istediğini yaşayabilirsin ama sonuçları bellidir, sadece sen sorumlusun. evlenceğin adam bakirse zor kabul eder seni.

0|0
    0|0
  • söz konusu bakirelik değil benim açımdan aslolan şudur. ben bir kadını sadece benim olsun diye sevmek istiyorum... ben yapmıyorum yapana karışmıyorum... herkes istediğini yaşamakta özgürdür...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben bakir biriyle evlenmem arkadaş. düşünsene o gece o tecrübesiz ben tecrübesiz ne halt yicez biz :( hiç sevmem yavaş işi uyuz uyuz davranacak :D

0|1
    3|0
    • çok haklısınız ağzınızın tadını biliyorsunuz.

kim isterki yeşil bir muz veya olmamış sulanmamış bir şeftaliyi yemeyi.

• bedenin rahatlaması nedir ya ahajakndsjd

0|0
    0|0
  • bence genel konuşmaaa

0|0
    0|0
  • ben bakireyim benim tercihim evlenene kadarda bole olcak ama evlencegim adam kesinlikle bakir olmaz umarim o ne oyle bir tecrubesi Olsun adamin :))

0|0
    3|1
  • haklısın ben bakireyim bu zamana kadar elime erkek eli değmedi ama gel görki beni isteyenler hep tecrübeli erkekler ben nasıl onları kabul ediim gitsin kendilerine layık kızlarla evlensinler değilmi

4|2
    0|0
  • Evet hata! Kocamız ile olur bu rahatlama, beğendiğimiz biri ile değil.

3|6
    0|0
    • yine siz :)

• Sadece o dediğinle sınırlı değil. İnancı gereği yaşayan insanlar ve tabiki müslümanlara bu tür yakıştırmalar yapılıyor. İroni olduğunu biliyorum kelime gerçekten hoş değil..:)

• bende hoş olmadığı için özellikle ironi yaptım. Eleştiriydi aslında öyle nitelendirildiğine.

Yükleniyor...