Chlamadia diye bir cinsel hastalık kapmışım

ciddi birşey değil antibiyotik kullanarak geçiyormuş. ama nasıl bulaştı bir türlü anlamadım kimseye de soramıyorum. sık birlikte olduğum erkek arkadaşım başka kimseyle beraber olmadığını söyledi. bir de onunla hep prezervatif kullandık. nadiren beraber olduğum sürekli ayrılıp ayrılıp barıştığım bir erkek arkadaşım var o ne yapıyor bensizken bilmiyorum galiba bir kere geneleve filan da gitmiş ondan mı kapmışımdır? onunla bir iki kez korunmadan yapmıştık.

bir de bikaç kere yemeğe gittiğim biri vardı onunla sarhoşken arabada yaptık hatırlamıyorum ama korunmadık sanırım ama iyi tanımadığım için soramıyorum. bu hastalık nasıl bulaşıyor bilgisi olan? bir de kadından erkeğe kolay bulaşıyor mu? diğer 2 kişiye bulaştırmış mıyımdır?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• bu ne hız arkadaş. altına girmediğin adam kalmamış bir de neden hastalık kaptım diyosun. yazık bari adamlara bişey olmasa.

0|0
    0|0
    • adam kalmamış derken dünyada 3 erkek mi yaşıyor

• yaş aralığına bakarsak çok bile. ya tamam yargılamak haddime değil ama bunları yaşadıysan çok fazla şaşırcağın bişey de olmamalı.

Erkekler Ne Diyor 11

• Hiçbir doktor hastalık için ciddi birşey değil demez. Çok eşlilik nedeniyle bu hastalığı kapmışsın. Matemetikte permütasyon diye bir kavram var, bence öndelikle onu kavra ondan sonra cinsellik yaşa.

0|0
    0|0
  • bu virüs kesinlik ile cinsel yolla, ortak iç çamaşırı kullanımıyla veya klozet kapaklarından bulaşma ihtimali çok yüksek olan bır hastalık. ve mutlaka tedavisi olunmalı.. iyilestikten sonra tekrar dan tahlil yaptırılarak tam olarak geçip geçmediğine bakılmalıdır kantahlili.net bakarsanız daha detaylı bilgi alabilrsiniz veya paylaştığım bu linke link

0|0
    0|0
  • Ali, Veli, üç de ondan eveli,

Recep, Şaban, Ramazan,

bir de rahmetli baban...

0|1
    0|0
  • bu değil, buda değil, bu hiç değil, bu bizim köyden değil :)

0|0
    0|0
  • bence katil arabadaki adam :))))

0|0
    0|0
  • Maşallah daha unuttukların var mı?

0|0
    0|0
  • Tek eşlilikten yana olmak sırf bu yüzden işte.

0|0
    0|0
  • sen bulmuşsun papazı ama dikkat et herzaman böyle ucuz kurtulamayabilirsin sakata gelme

0|0
    0|0
  • Bir beni saymamışsın kızım :)

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • hahahha sonu iyidiiiii bulaşıcı virüss seniiii intikammı alıyon erkekden aldın erkekelre veriyon:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu tespiti koyan kisi sana gerekenleri anlatmadi mi? Hayir senin suyun var diyip yolluyor mu bu doktorlar sizi.

Ciddi bir enfeksiyon,bulasici,tedavi edilmezse kisirliga kadar gidiyor.Hemen bir jinekologla gorus ve tedavini baslatsin.Bu sure zarfinda da condomsuz yiyisme bir zahmet.

0|0
    0|0
    • başladım zaten antibiyotik almaya.

• Sadece antibiyotikle olmaz.Oncelikle es sayisini tek'e dusur.

Dar ic camasiri giyme.Vajinani temiz tut filan.

• haklısın çok eşlilik gerçekten çok pis bir şey. zararını görmüş oldum. tavsiyeler için teşekkürler.

• Kaç kişiyle yatmışsın normal değil mi hastalığın?

0|2
    1|0
Yükleniyor...