Kadın doktorunun başına gelenler?

makbüle diye bir komsumuz var

bu komsumuzun bir akrabasi kadin doktoru fakat adam erkek tabi

dün gitmiş demiş haydar abi banda spiral tak

doktorda demiş sen akrabamsin ben sana takamam doktor haklimi haksizmi sizce kadin kizmiş akraba diye gittim bana dedi baska doktora git

0|0
311

En İyi Kız Görüşü

• onun gayesi başka bişey taktırmakmış aslında ma doktor anlamamış ya da anladığı için başından savmış,akraba hele erkek doktora taktırılırmı spiral yaa

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Başka doktor mu yok. Bence haklı .

2|2
    0|0
  • eşi tanıdıkları var sonuçta. akraba olması değil de tekrar yüzüne bakacak olması mesele. 2si dahil, herkesin arada aklına gelecek mevzu.

0|1
    0|0
  • bence haklı yani doktor ama ne bilim akraba sonuçta tüm mahremini görecek herşeyini ve belki nefisi çekecek birşeyler olacak yani tehlikeli durum ama bir yandan da doktor olduğu için yapabilirdi ben olsam ben yapmam yani :S

1|1
    1|0
  • Bu makbüle evlimi?

0|0
    0|0
  • yani kimi doktor sonuçta görevini yapmalı filan diye düşünebilir ama aciliyet gerektirmeyen bir durum olduğu için doktorun dışardaki oluşabilecek söylentilere karşı hassas davranış sergilemesine ben şahsen hak verdim... sonuçta doktor hasta ilişiside olsa spiral takma durumu müstehcen bir durum, adamın bu yüzden imtina göstermesi bence doğru... bu doktor-hasta durumunu sanki adamın ölümcül acil bir kalp masajı vs. gibi yapmak zorunda olduğu ama yapmadığı durumuyla karıştırılmaması gerekir !

0|0
    0|0
  • Haklı kan bağı var takılmaz :)

0|1
    0|0
  • nasıl yeminli bunlar ? yemin ettiyse hastasını geri çevirmemeli bana göre.

0|0
    0|1
  • eğer jinekolog değilde dişci olsa sen akrabamsın çekemem mi diyecek yani.o anda doktor hasta durumu geçerlidir.yanlış yapmış

0|0
    0|2
    • e sonucta vajinasini görecek öbür kadinlarinkini görüyo gelip geciyor

bunla bir gün bas bsa cay icse seyi gözünün önüne gelir

• ne olmuş ya. kol bacak neyse vajina da o bence.madem o kadar nefsine hakim olamayacak çocuk doktoru olsun.

• oldum olası makbule isimle karılardan nefret etmişimdir.

0|0
    0|0
  • "Bana tak" deyince, doktor yanlış anlamış demek ki. :)

0|1
    0|0
    • Şaka bir yana, doktor doğru olanı yapmış. Sakıncalı bir durum olabileceğini düşünmüş ve olabilir de gerçekten.

• çay içmeye oturmaya gitcekler kocası ne dicek :D çok güzel takmışsın benim hanıma çok memnunuz mu ? bence de takmamalı...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• adam haklı başka dr mu yok allah allah göstercek baska dr mu bulamamış bir rahatsızlıgı olsa neyse ama bu kadar basıt bişi içinde hoş değil dr haklı bnce

1|1
    0|0
  • bu ne iş ya hipkrar yemini var adamın D:

0|0
    0|0
Yükleniyor...