Gogus buyutme yollari nelerdir?

Sevgilim goguslerimi yok zannetti portakal buyuklugunde istiyomus ama benimki ceviz buyuklugunde 75bedeni bile doldurmuyof napmaliyim nasil buyur

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu çok zahmetli bir şey. Bana kalırsa kalça daha önemlidir ve bundan eminim ki kalçalar geniş ve kıvrımlı olunca hiç bir erkek göğüsleri dert etmez.

1|0
    0|0
  • Sen de ona 26 cm penis isterim, 26 cm den küçüğü benim icin penis değildir deseydin...

Sevgili istiyor diye gogus mü büyütülür? Seni seven olduğun gibi sevmeli. Eger senden bunu istiyorsa swni degil bedenini seviyordur.

0|0
    0|0
  • benım eskı sevgilimin 75bedendı 85e cıkardım 8 ayda.. dogal yontemle. gel sana taktık verem dedıklerımı yap yeter. takibe alın ıstersenız benı

0|0
    0|0
  • ya sevgili içn göğüs mü büyütülür ya saçmalamayın herkes olduğu gibi güzel emin fiziğine göre o göğüslerde sana güzeldir illa büyük olacak diye birşey yok yani o çocuk içinde büyültmeye kalkma sakın

0|0
    0|0
  • Bence ufak göğüsler ayrı bir çekici oluyor sevgilim veya esim olacak kisinin ufak olmasını isterdim göğüslerini gecen yil ki son sevgilimin ki de senin ki gibiydi ama muhtesem zevk veriyordu bana..

0|0
    0|0
  • Emdir yalat oynasın hamur gibi oynasın zamanla buyur 😉

0|0
    0|0
  • elle mıncıklayarak ;)

0|0
    0|0
  • oynat emdir biraz fark eder ya da slikon

0|0
    0|0
  • Youtube ta göğüs büyütme videoları var

0|0
    0|0
  • Tam istedigim gibi

0|0
    0|0
  • Ne büyütecen yaw zaten erkekler küçük sever.

0|0
    0|0
  • Sevgilini değiştir. ya da silikon başka çaresi yok

0|0
    0|0
  • Ucu dikmi seninki

0|0
    0|0
  • Kendin masaj yap dicem ama evlince buyur

0|0
    0|0
  • Zayıfsın Sanırım Ama Belki Memelerinle Biraz Oynarsan Yani Hamur Gibi Yağurursan Biraz Büyür...

0|0
    0|0
  • Emzir sevgilini bol bol

0|0
    0|0
  • Ellet emzir👅👅

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Silikon?

0|2
    0|0
  • Sevgilinle ayrıl küçük göğüs seven biriyle çık, daha kolay

0|1
    0|0
  • Sevgilin kim de senin göğüslerini beğenmiyor? Ben de 22 cm istiyorum de bakalım Nasıl oluyormuş 😒 Ayy sinirlendim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...