Erkeklerin kalçalarını izleyen erkek gay midir?

hem erkek hem kızların kalçalarını izleyen/ilgi duyan erkekte gaylik varmıdır?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• izlemek derken nasıl izlemek? özellikle oturup izliyorsa belki. kalça fetişizmi de olabilir. kızların kalçalarına bakması normal, zaten erkeklerin ilk olarak baktıkları yer kalçalardır. erkeklerin kalçalarına da bakıyorsa illa gay demek değildir. belki de özenip, kıskandığı için bakıyordur. kendi kalçalarından memnun değilse, takıntı yapıp bakıyor olabilir.

şimdi vücut geliştirmeye çalışan erkekler de diğer erkeklerin vücuduna çok bakar. bu durumda hepsinin gay olması gerekir. kendi vücudunu geliştirmek istiyorsa doğal olarak ilgisini çekecektir, diğer örneklere bakacaktır.

şimdi duygularında gay'lik var mıdır dersen, o da olabilir :) ama o zaman kızlara niye baksın di mi? özetle, sadece bu bakışlarla bir sonuca varamazsın, şüpheleniyorsan daha dikkatli bak ayrıntılara.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kalça seviyordur :) Gözü kayar, enterasan gelir, giyimine bakar bunlar normal ama tahrik oluyorsa anormal.

0|0
    0|0
  • İğrenç bir durum

0|0
    0|0
  • İzlemek ile ilgi duymak birbirinden çok çok farklı şeyler.İlgi duyanda %99,5 vardır.

0|0
    0|0
  • normal değil .bir terslik olduğu gerçek .

0|0
    0|0
  • bisex olabilir

0|0
    0|0
  • vardır tabi

0|0
    0|0
  • erkek götü izlenirmi la.

0|0
    0|0
  • olmada bile bildğin i*ne muamelesi görebilir..erkek kıçı izlemek nedir yahu

0|0
    0|0
  • evet bnce gaydir

0|0
    0|0
  • Could be possible diyorum ben buna. :) İzlemem izleyene de mani olmam ama götü korurum ona karşı :D

0|0
    0|0
  • abi kötüymüş ya gerçekten kim bu erkek

0|0
    0|0
  • ben bazen kalçamın salladığını hissedip ulan bir tek ben miyim yksa diğerleride böyle midir diye merak edip izliyorum ama hoşlantı değil tabi sadece karşılaştırma anlamın yapılan bir gözlem sadece :)))))) ben gay değilim :D

0|0
    0|0
  • İzlemek, meraktan olabilir. Eğer hoşlanıyorsa, biseksüel olabilir.

0|0
    0|0
  • Zaman kötü kolla g... neyse :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...