Vajinadaki koku için ne yapmalı?

Yıkıyorum falan ama yolda sıcakta git git varınca yine bir ekşimsi napmalıyım niye böyle ya?

0|0
5|40

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Vajina değil Vulva...
    Öncelikle vulvamızın kendine has bir kokusu vardır, bu içinde barındırdığı ve bizim sağlığımız için gerekli olan bakterilerden kaynaklanır. Dolayısı ile temiz tutmak en önemli konudur. Günde bir kez yıkamak da yeterli değildir, her tuvalet ihtiyacından sonra mutlaka su ile yıkanmalıdır özellikle yaz günlerinde daha da dikkat edilmeli. Kesinlikle kimyasal ürünler kullanmayınız, genital bölge temizleyicilerini bile haftada 2 kezden fazla kullanmayınız çünkü doğal florasını bozarsınız. Ve merak etmeyin kimsenin vulvası leylak kokmuyor, piyasada bölgeye has üretilen parfüm ve kokutuculardan uzak durun!!!
    Ayrıca en önemlisi, her zamanki kokusunun aksine daha yoğun ve kötü bir koku oluşursa mutlaka doktora danışın bir enfeksiyon belirtisi olabilir. Ama yine belirtiyorum, sık sık su ile yıkamak dışında herhangi bir kimyasalı sürmeyin ve bilin ki vulvanın doğal kokusu karşı cins için afrodizyak etkisi yaratmakta...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Yazdığım benceyi oku istersen.

0|0
    0|0
  • Aslında tedavisi bende

1|0
    0|0
  • Yakmiyorsun ama demek ki iyi citelemiyorsun nem oluşuyor ondan koku.

0|0
    0|0
  • Terliyosun terle Hımındaki asili sıvı birleşiyo ortaya bu iğrenç koku çıkıyo kız arkadaşım psikopat bir defa o halde oral yaptırdı bana limon tuzu yalamış keçi gibi oldum mk o nasıl bişey yaaa 😂😂😂

0|0
    0|0
  • yani tüylü ise belki koku yapar da normalde o kadar koku yapmaması gerekir ya çok sık yıkanmıyorsun ya da bir enfeksiyon durumu var heralde

0|0
    0|0
  • Günde bir dilim kivi ye

0|0
    0|0
  • Sık temizlik ruvalet sonrası ek olarak tuvalet kağıdı ile kurulama ve mantar ihtimaline karşı doktora görünmek.

0|0
    0|0
  • O kadar da takmayin ya sanki jer dakka seks yapiyonuz

1|0
    0|0
  • Normalde kokmaması gerekir. Doktora git derim.

0|0
    0|0
  • limon slk uzerine

0|0
    0|0
  • Ekşi olduğunu nerden biliyorsun? :D

0|0
    0|0
  • bir sıkıntı olabilir.

0|0
    0|0
  • yani temiz yer terlesede bu kotu koku yapmaz. ha vajinanın kendı kokusu senı rahatsız edıyosa bilemem

0|0
    0|0
  • temiz olduğundan eminsen eğer o koku erkeğin en sevdiği koku sıkma canını bebeğim

0|0
    0|0
  • 3bucuk saat yıkan gerekirse tahrik olduğun an 1 haftadır yıkanmamış gibi kokar o :D ama bazı jeller varmış koku için baya etkili diyordu kız arkadasım

0|0
    0|0
  • Aldır gitsin.

0|0
    0|0
  • Caresi yok

0|0
    0|0
  • Kilolu musun

0|0
    0|0
  • Mantar