Döllenmeden Hemen Somra Tekrar Döllenme Okur mu?

Arkadaslar biraz sacma ama idare edim, iliskiye girdiniz cocugunuz olsun diye.. Penis vajinayı dölledi ve işlem başarılı, yumurtalık döllendi, kısacasi hamilesiniz.. Hemen peşine 1 posta daha atıp döllenme imkanı olurmu? Kisacası ikiz bugu :D

0|1
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Senin dediğin olayın olması imkansız, çünkü 1 yumurta sadece 1 tane sperm hücresi tarafından döllenebilir. Eğer senin dediğin gibi bir olay olacak olsaydı zaten ikinci postaya gerek kalmazdı, tek boşalmada zaten milyonlarca sperm gisyor yumurtaya doğru, en hızlı olan spermi alıyor yumurta içine ve duvar örüyor adeta diğerleri dışarda kalıyor ve bir kaç gün daha yaşıyorlar orda.

İkiz olayı iki türlü olabilir, birincisi tek yumurta ikizi. Bunda yine yumurta tek bir sperm hücresi tarafından döllenir ama mutasyona uğrayıp farklı bölünmeye başlar ve tek Bebek yerine iki Bebek oluşur.

İkincisi çift yumurta ikizi, bunda da iki tane yumurta iki tane sperm hücresi tarafından döllenir ve iki Bebek oluşur. Bundan başka ikiz olma ihtimali yoktur.

İkiz olayı da tesadüf ve genetikten ibarettir, yani sen hiç bir şekilde etkileyemezsin doğal yollardan.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Valla okula gönderirseniz okur hocam, iş sizde bitiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır ikiz öyle olmaz. Zigot mitoz bölünme geçirir öyle olur

1|0
    0|0
  • Olma ihtimali var

0|0
    0|0
  • Benim de böyle dertlerim olduğu kısma geçmek istiyorum

0|0
    0|0