Aldatmak sadece erkeklere mi özgü bir şey yoksa kadınlarda yapar mı?

Aldatmak herkese mi özgü birşey yoksa erkekler mi bu konuda tek?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• Hayır her insana özgü bişey bu. Canı isteyen arzulayan aldatır. Erkek ya da kadın diye bi ayrım yok bu konuda. Karakteri oturmamış her insan aldatabilir.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kız erkeği yok her iki cins de aldatır kadınlar daha çok aldatmaya meyillidir çoğunlulada kadınlar aldatır

0|0
    0|0
  • aldatan kişi sadece erkekler değilki. erkekler sevdiklerini kimlerle aldatıyor kadınlarla. evli kadınlarında aldattığını biliyoruz. bu sadece evlilikte değil flört aşamasında da oluyo kız birisiyle çıkıyo sonra bakmışın başka erkekle yatmış vs. vs. yani aldatmak iki taraf içinde var

0|0
    0|0
  • şaka kadın sevgi ilgi ihtiyacı azalırsa ya da canı çok yanarsa ya da manik depresifse aldatır ama nedeni vardır erkek nedensizde aldatır ama daima sevdiği kadınla diğerinin ayırdığını bilir

0|0
    0|0
  • Evli bir bayan aldatıyorsa eğer bu en ağırı oluyor ülkemizde yani konu çok hassas. Bayanlar da aldatır tabiki de çatır çatır aldatıyorlar. Mantık da, şu dünyaya 1 kere geldim ben de değişik tatlar tadıcam :) :P

0|0
    0|0
  • yök sadece erkekler aldatıyor... beraber aldattıkları kadınları da uzaydan getiriyorlar...

0|1
    0|0
  • aldatmak kadının elinin kırıdır kadın aldatır:)

0|0
    0|0
  • içinde varsa elinde sonunda yapar

0|0
    0|0
  • hiç aldatan kadın duymadın mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• herkese özgü bişey karşındaki insan sana yetmeyince yada fikirler çakışınca herkes aldatır ha erkeklerin çoğul bi kısmı cinsellik için aldatır kadın ise göremediği ilgiyi başkasında gördüğünde yada bulamadığı özgürlüğü başkasında bulduğunda değerinin bilinmediğini anladığında aldatır

0|1
    0|0
  • malesef elindekinde eksik bişeyler gören veye daha fazlasını isteyen herkes için geçerli aldatmak...

0|1
    0|0
  • yoo kadınlarda yapıyor günümüzde hatta erkeklere taş çıkartıyorlar

0|0
    0|0
  • her ikisi de yapar kadın erkek diye ayırmamak gerekli.

benim babam annemi, annem de babamı aldatmıştı.

0|0
    0|0
  • sadece erkeklere özgü değil tabiki de kadında erkekde aldatıyor:(ama hangisi cinsiyet daha fazla aldatıyor orasını bilemem.

0|0
    0|0
  • valla ben şaşkınlık içinde kız arkadaşlarımı takip ediyorum 2 yıldır.baya fantastik. bi de kadınlar yalanını unutmuyo 5yıl sonra sor yine aynı şeyi söylüyo.

0|0
    0|0
  • Aldatmak cinsiyetle ilgili degildir kisinin kendisi, kisiligi, durumu ile ilgilidir.

0|0
    0|0
  • Kadınlarda yapar

0|0
    0|0
  • kadınlar çoğalıyor

0|0
    0|0
  • sıkılan herkes yapar bunu.. kadınlar da yapıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...