Arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz?

Bu ay içinde 2 kere adet oldum ramazanın basında ve son haftası bitmişti tuvalete geçtiğimde hafif pembe renkli bir kan 2 damla kadar bakireyim normalde kanım koyu kırmızı gelir ama bu bildiğim kadarıyla kızlıktan gelen kan renginde arkadaşlar sizce ne olabilir durup dururkende bozulamaz değil mi kızlık ama aynadanda baktım delik baya bir açılmıştı yanlara doğru

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bekaret durduk yere bozulmaz. Dilinin altında gizlediğin bir şeyler yoksa tabi! O gelen kan muhtemelen, bozulan regl döngünden (ayda 2 kere olmak normal değil çünkü) arta kalan bir kaç damla kandan ibaret. Kızlık zarı zaten delikli yapıdadır. Netten araştır istersen.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yok yahu kızlıkla alakası yok olur oyle arada ıkı kere olmak duzensızlık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 45 yaşında hala bakire

0|0
    0|0
  • Kıme verdın cabuk soyle

0|0
    0|0
  • 1-2 santim içerde olur kızlık aynadan nasıl gördünki ancak telle alttan çekersen görebilirsin

0|0
    1|0
  • Öncelikle yaşın kaç bu büyük bir etken

0|0
    0|0
  • Bakireliğini evleneceğin kişiye sakla inşallah bozulmamıştır

0|0
    0|0
  • Öyle durup dururken bozulsa bakire kalmaz

0|0
    0|0
  • Durup dururken bozulmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Adet donemlerinde zaten duzensizlik varmış. Bu korkuyu daha önce ben de yaşadım anlıyorum seni. Bak adet donemi duzensizliğin varsa zaten hormonlarında duzensiz çalışma var demektir. Hormonsal değişikliklerden dolayı ara kanama olabilir. Normal bu. Ara kanama diye araştır

0|0
    0|0
Yükleniyor...