Ortalama bir penisin uzunluğu ve kalınlığı ne kadar?

Her yerde farklı yazıyor 12-15 sanırsam ama çoğu yerde de 17-20 filan yazıyor. Kalınlığa gelirsek 500 milimlik su şişesi kadar yazan var arkadaşım bu nedir ya alt tarafı organ kanalizasyon borusu değil ki. Konuyu sapıtmadan bilgilendirecek olan varsa bekliyorum.

0|3
1|36

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye ortalaması 12-13 civarı olması lazım. Kalınlık için de ortalama iki parmak diyelim. Ve Amerika'da bir söylem var bu konuda, uzunluğu kişi elini silah şekline getirdiğinde, işaret parmağının ucundan başparmağa kadar.

0|0
    0|0
    • Başparmağın neresine kadar :D

• Ben güvenirdim Amerika'ya. Cinsellik konusunda milletimizden daha bilgili oldukları bir gerçek.

• İyi tımam öyle diyosan :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Ülkelere göre değişiyor ortalama uzunluk. Kalınlıkta pet şişe gibi değil.

0|0
    0|0
  • Yazana bakma sen :))) millet yazar ben hep derdim lan arkadas bendemi var bir sorun bir arastirdimki 15 ortalamnin uzerindeymis bizim insanimiz partali cok sever
    Arastirmadan alinan bir kesit
    (Türkiye'deki erkeklerin ortalaması ise 13,9 cm. olarak belirlendi. Araştırmaya göre bu aynı zamanda dünya ortalaması ile aynı.

EveryoneWeb'in araştırmasına göre, Güney Amerika kıtası 16.1 cm ortalama ile en büyük penisli kıta oldu. Araştırmaya göre, dünyada erkeklerin sadece yüzde 3'ü 20 cm'den büyük penise sahip, ekstra büyüklükte kondom kullanan erkeklerin oranı ise, sadece yüzde 6 olarak belirlendi.)

Sen bizimkilere bakarsan Bu dunya ortalamasinin % 3 luk kismini hepsini bizim canlar oluşturuyor

:))) sen duyduguna degil gordugune inan

0|0
    0|0
  • türk erkeği 13 santım işte.
    Laf vardır ya herkese kendi aleti itfaiye hortumu gözükür o misal

0|0
    0|0
  • içine alabildiğin kadar

0|0
    0|0
  • Rahim 8cm olduğu için en küçük 8 cm lik bir penis yeterlidir. Üremek için. Ama yok zevk falan ise en küçük 15 cm dir.

0|0
    0|0
  • alıcısına göre farklı tarzlarda talep edilebiliniyor. 1.50 boyundaki bir bayan ile 1.80 boyundaki bir bayanın alabileceği penis boyu ve kalınlığı aynı olamaz tabi...

0|0
    0|0
  • doğru okumuşsun şekerim kalınlık 2 parmak kalınlıgı düşün odur yani o sallayanlar kol boylarını söylüyorlar

0|0
    0|0
  • benimki 17
    başkasının ziki beni ilgilendirmez :D

1|0
    0|0
  • Su şişesi falan yalan dolan. ortalaması 14-18 cm arasıdır fazlası uzun sınıfındadır kalınlıksa 3 parmaktan fazlaysa kalın kabul edilir

0|0
    0|0
  • Şöyle anlatim sana iç çamasırından kaynaklanıyo büyüklü ve kücüklüğ kimini 11 kiminin 15 kiminin 17 iç çamasırı nekadar bolsa okadar uzun oluyo yani penis nekadar sarkarsa okadar uzar

0|0
    0|0
  • Fikir sahibi degilim

0|0
    0|0
  • senin hayalin ne bilmiyorum ama 17 cm ortalama

0|0
    0|0
  • 500 ml su şişesi doğru
    16 cm doğru

0|0
    0|0
  • 13-19 ideal boyutlar

0|0
    0|0
  • İdeali 13 cm kalınlığında bir muz kadar idealdir

0|0
    0|0
  • Ben gurur duyuyom 15 cm 5.5 kalınlık herşeye olur zevk oral hersey

0|0
    0|0
  • O kadar takma bu konuyu ama ben dar giyemem aninda ortaya cikar. Var sen dusun yirmi bir net

0|0
    0|0
  • 20 cc inceden kalina gidiyo

0|0
    0|0
  • Su şişesi kadar mı yok bayrak direği yok artık...

0|0
    0|0
  • Kalınlığı bilmiyorum ama Türk penis ortalaması 13.5-14 arasi

0|0
    0|0
  • benim 20 uzunluk 5bucuk kalinlik
    Ama ortalama 17 20 arası türklerde boyle

0|0
    0|0
  • Aslında benim 20 cm

0|0
    0|0
  • sana kaç lazımm :)

0|0
    0|0
  • Benim ki 18

0|0
    0|0
  • Irklara göre değişmekle birlikte Türkiyede 12-15 arasıdır.

0|0
    0|0
  • 13-15 ortalama dır

0|0
    0|0
  • türkiye de 16 sanırı.

0|0
    0|0
  • Kanka 18 cm iyimidir?

0|0
    0|0
  • benimki 30 cm

0|0
    0|0
  • Boyu 14,5 cm. kalınlığı 3 parmağımın kalınlığı kadar o bahsettiğin pet şişeden bir parmak kadar daha ince yani. ama baş kısmı gövdesinden az daha kalın. t*şaklarım da avuç içini dolduracak kadar. :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...