Evlendikten Sonra esinizde Sigileri görürseniz, ve doktordan ögrenirseniz esiniz HP virusu var, napardiniz?

üc aylik evliliginizde, ve hamileyseniz

0|2
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• HPV ciddi bir rahatsızlık. Özellikle kadınlar adına. Rahim ağzı kanserinin en önemli nedenlerinden biri hatırladığım kadarıyla. Doğum esnasında çocuğuna geçmemesi için tahminimce sezeryan ile doğum yapman gerekecek.
    Eşinde siğillerin olması, yakın tarihte başka biri ile cinsel temasta bulunduğu kuşkusunu akla getiriyor. Ya da çok önceden kapmış olduğu virüsün yeniden nüks ettiğini. Bilemiyorum senin adına zor durum. Şayet, bu virüsü seninle beraberken aldatma şeklinde başka birinden kaptıysa yerinde olsam boşanırdım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Napak 😂

0|0
    0|0
  • nereden bulasti diye sorardim

0|0
    0|0
  • Haydaaaa bilmiyorum ki

0|0
    0|0
  • Tedavi olacak başka yolu yok

0|0
    0|0
  • Hayırdır senin başına mı geldi sen yeni evlenmiştin

0|1
    0|0
  • Zor soru :)

0|0
    0|0
  • HP virüsü ne oluyor

0|0
    0|0
  • 😱😱😱

0|0
    0|0
  • Bebekte baskasindanmi? yani HP varsa hamile birakirken kadin alt tarafini göstermemismide 3 ay sonra farkina variyor?
    HP ise dua etsin, HIV'da olabilir, Hepatitte olabilir..

Onun icin el degmemis bakire her zaman tercihimdir..

0|0
    0|0
    • evlenen kiz bakire hastalik adamdan geliyor.
      düsün kiz bekliyor sonra iliskiye giriyor kocasindan HP virusunu kapiyor

• Onun icin sizde bakir erkek tercih edin... ZINANIN önemini sadece cinsel iliski namusla sinirlayanlar, ZINANIN temelinde aslinda sosyal iliski baginin güclü ve saglikli olmasi icin oldugunu anlasinlar..

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...