Gerçekten Bakirimisiniz?

Kızlar gerçeten bakiremisiniz merak ediyoruz. Cinsel açlıktamıs adece oksuyorsunuz kendınızı çırılçıplakken bir erkekle karşılaştınız mı hazırlıksız yanı mesela komsunun kızıyla karsılastım ama şeyini göremedim kıllıydı ve bir anda kapadı sizdede oldumu boyle seyler buyrunnn

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• bayram temizliği yapmıştı hatun. perdeleri ben takıyorum, çıktım merdivene, tam böyle bel kısmım camdan gözüküyor cam da açık, karşı bina oldukça yakında, bir pencerenin perdesini takıp bir indim tam karşı camdaki kızla göz göze geldik kız resmen şortumu izlemişti ben merdivendeyken, neyse çaktırmadım yandaki pencereye çıkarken kıza çaktırmadan baktım hala beni izliyordu çıktım yine merdivene ama kız beni izliyor diye heyecan yapınca s*kim kalktı haliyle şortun önü eyfel kulesi gibi oldu, kız farketsin diye yan felan da dönerek gösterdim :) arada az eğilip kıza baktım bana resmen eliyle şortunu indir diye işaret yaptı ama yapmadım çünkü binada başka kişilerde var gören olursa fena olurdu. bu arada kız 25 yaşında felandı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne öptürdüm ne ellettim bakireyim

0|0
    0|0
    • Ama seninkide can

• Ben memnunum halimden. Eşimi bekliyorum

• Ama esin bircok kizla birlikte

• Yooo bakireyim

0|1
    0|0
    • nasıl dayanıyorsun hıcmı dusunmuyorsun ne bılıyım en azından öpturebılırsın dımı

• ah yatakta bede olsaydım ah mıs kokunla olunceye kadar uyurdum tatlı uykular melegım

• By by

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...