Kendimi esmerimi aldatmış gibi hissettim...

görüştüğüm aramızda karşılıklı çok ciddi bir ilgi olan bir bey var.. uzun boylu esmer kirli sakallı ela gözlü nasıl da yakışıklı anlatamam. çok da temiz biri hiç sapıklığa vurmadı 1 senedir. ama sevgilim değil son bikaç aydır bir ilgi var karşılıklı. neyse. uzun boylu sarışın yeşil gözlü yakışıklı bir adam beni çok beğeniyor. beni derken özellikle bacaklarımı ve dudaklarımı çok beğenmiş. heer gun mesaj atıyor konuştugum biri oldugunu söyledim sonucta sevgilin değil geleceğinin garantisi yok onunla diyip benle konuşmaya devam etti. başlarda efendiydi ama sonraları biraz cinselliğe vurmaya başladı. geçen gece mesaj attı konuştuk biraz. cinselliğe dair cümleleri oldu tersleyemedim o an o kdr çekici geldi ki bana... sevgilisi olmamı istiyor. sonra da bu diyalogda bulundugum için pişman oldum bizim esmer çok saf efendi bir adam cinsellik sözcüğü duyunca utanır cinsten ve bu adamı değil de o an ötekini çekici buldugum için kendimden utandım... yanlış bir davranıştı değil mi? kendimi suçlu hissediyorumm...

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• kim bilir ne haldeler,biliyorum ben o yakisiklilari,senin gozunde Kivancla Kenan tabiki ,kezbanussss tim )

0|0
    0|0
    • ahah hiç güleceğim yoktu seni ergen beyinli seni. kezban dediğin kızı görmeden yorum yapıyorsun. :D ben ve çevrem böyleyiz canm etrafımızda senin gibiler yok, aşırı yakışıklı adamlar var.

• biliyorum iste o yakisiklilari ben senin gozunde,tipimle bir ortama girdigim zaman senin gibilerin agzinin suyu yerlerde merak etme orasini,bu sitede en son kisiyim bana laf soyliceksinde,iste o yuzden dalga gecdim senle,takildigin mekanlari gozunde buyutme,baska buyuk yerlerde var,hani unluler falan.kezbanus anladim seni ))

Erkekler Ne Diyor 9

• Sizin gibiler yüzünden kızlara da cazanova gözüyle bakıyom. Allah o esmeri senin elinden kurtarsın.

0|0
    0|0
  • yaptıgın yanlıs değil bana göre sende sonucta kadınsın ruhunun okşanması hoşuna gidiyor böylelikle kalbin o tarafa kayıyor seçim senn tabiki cinselliğide seçebilirsin diğerini tanıyıp ciddiyetide

0|0
    0|0
  • Lem bir an esmer uzun boylu ela gözlü diyince yoksa birisi ile mi görüşüyorum da haberim mi yok dedim :D İyi iyi ben değilmişim o :D

0|0
    0|0
  • o saf bir yerlerde eliyle sevişiyordur şimdi kim bilir..aptallığına yansın , tecrübe tabi bu işler

0|0
    0|0
  • Olur böyle şeyler abisi.

0|0
    0|0
  • çok iyi bnce devam etmelisin

0|0
    0|0
  • Bedenin bakire olsa ne olur ruhun... olduktan sonra demiş şaiir.

0|0
    0|0
  • hamurunda kaşarlık var :D

0|0
    0|0
  • hadi hadi sende istiyorsun dimi seni gidi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sen yoldan çıkmışsın zaten ..

1|0
    0|0
  • Ne dememizi bekliyosun onun bunun duygularıyla oynadın diye tebrikler bir sıkımlık diş macunu kazandınız dememizi mi?

0|0
    0|0
  • Esmer şekerimi beyaz küp şekerle aldattım, şimdi ne yapmalıyım?

0|2
    0|0
  • yoldan çıkmışsın

0|0
    0|0
  • hissetme olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...