Onunla beraber olsam mı?

Arkadaşlar ben sevgilimle 6 ay önce ayrıldım bakire değilim beraber olmuştuk o benden ayrıldı fakat çocuğa yapmadığım kalmadı kapris kıskanclık bir çok şey o da en sonunda dayanamayıp ayrıldı 1 yılın sonunda her neyse biz bu 6 ay içinde ara ara konuşuyoduk hatta ben ona gel istiyorum dedi derdim o yanaşmazdı bu aralar yine basladık konuşmaya ve beni istediğini söyledi ben de evde buluşalm yemek yiyelim dedim o da tamam olur dedi yani illa yapmamıza gerek yok öyle mi dedim o da ben hiç bir zaman zorlamadım yine zorlamam dedi aslında ben de onu çok istiyorum ama eskiden sevgili olarak yaptıklarımızı şimdi arkadaşken yapmamız çok acı benim için sizce ne yapmalıyım?

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• burdada senin gibi kronik birisi vardı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• sen açık açık desene; ben bu adama verecem. siz de biraz olumlu yorum yapın da içimi rahatlatın diye bu soruyu sordum de.

1|0
    0|0
  • Bisey olmaz yabancı bir insanla opusup sevisecegine tanıdığın biriyle olman daha mantıklı oburturlu olsa adın kasara çıkar sen onunla bişeyler yapacaksan yap e söyle söyleyim çok sansli cocuk sonuçta tanıdığın biri onunla duşun sadece ;))

0|0
    1|0
  • iki yetişkin insan birbirini istiyorsa durumu yokuşa sürmenin bir manası yok.

sevgili veya evli olmadığınız bir partnerle yatakta şaheserler yaratabilirsin.

sevgili ve eş ile herşey sınırlı.

0|0
    0|0
  • Çocuk seni duygusal anlamda kullanıyor (; zaten senin istediğini anlamış ap açık bir erkek görüşü yani (;

0|0
    0|0
  • siz evde buluşmanızı istediniz zati siz dünden razısınuız ya istemiyosanız neden dışarda buyluşmak istemedinizz

0|0
    0|0
  • kızlığını vermişsin

yap

ama ondan sonra hissettiklerini söyle aynı duyguları hissediyor olabilirsiniz

berki tamamamına da erersiniz

0|0
    0|0
    • yok barışmayı düşünmüyor ben de pek düşünmüyorum çnkü gerçekten sinir sistemim bozulmuştu biz birlikteyken her an napıyo ne ediyo diye düşünüp duruyodum kafam rahat şuan ama hala da seviyorum arzuluyorum yine de arkadaşken onu öpmek bile acı verir bana

• o zaman sadece beraber ol

• vericeni, vermişsin :))) devam devam

0|1
    1|0
  • fuckbuddy yolundasınız...

0|0
    0|0
  • eve girin yapmayın sonrada ne istersen alıcam sana :)

0|1
    0|0
  • yap ikinizde isteklsnz

0|0
    0|0
  • KESİNLİKLEE HAYIR

1|0
    0|0
  • ver gitsin derde düşme canın istiyorsa ver fuckbody olursunuz :)

0|0
    1|0
  • Eskisi gibi olmamanız için bir sebep yok.

0|0
    0|0
  • amaaaaaan ver gitsin nolacak... sanki

0|0
    1|0
  • sevgili yarum kafan net değilmi senın hem sevmıyorsun hem eve nıye çağırıyorsun ustelık soylemışsınde olmasada olu mu dıye aklında oyle kalmış.. bırakın bu ışlerı kalan hazıneyıde eşine sakla :P

1|0
    0|0
    • seviyorum

• sevdiğinden eminim diyorum ya bazen ben derdim gel diye o yanaşmazdı da çok kararsızım hem istiyorum gelsin öpüşelim ama bir yandan da arkadaşken böyle yapmak acı verir bana

• yapma nıye çağırıyon o zaman :P

• yaw bunun sorusu bile saçma..şimdi burda sana git yap deseler yapcak mısın veya tam tersini düşün. zaten sen kararını vermişsindir..istiosan yaparsın

0|0
    0|0
  • ver gitsin panpa.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• s*kilmiş götün davası olmaz ;) durmak yok yola devam ;)

1|6
    5|4
  • erkek mi kalmadı kuzucuğum ya bırak tak sepeti koluna herkes kendi yoluna madem senden vazgeçti geri dönmesin amacı her ne olursa olsun sadece sevişelim sevgili olmak istemiyorum diyosan bile bunu eski sevgilinle yapma hem ona kesinlikle yüz verme benden vazgeçmedi eve çağırıo diye havalardadır şimdi bilmiyorum elbet çıkar yeniden aşık olacağın seveceğin seni her halinle seven her kaprisini çeken aslan gibi delikanlı...takılma geçmişe benden tavsiye...

1|0
    0|0
    • O kadar haklısınız ki zaten herkesle arkadaşken gidip sevişebilirim ama o onunla nası yaparım arkadaşken istediğimde durup dururken öpüp sarılamıycam çünkü sevgilim değil ama onu da özledim istiyorum bu yüzden kararsızm zaten

• kangren olmuş artık anlattığına göre ilerlemeden kes at yoksa gittikçe ilerlicek ve daha fazla parçanı kaybedeceksin nerden dönsen kar inan buna kötü niyetim yok eleştirmiyorumda dışardan konuşmak kolay tabi ama ben tecrübe ettim ve çok zor atlattım iyi niyetten söylüyorum...

• siz benim yaşadıklarımı bilseniz bir ara epey kötüydüm evde habire zırlayan bir tip ayrıldıktan sonra rahatladım ben kafam rahatladı çünkü ama seviyorum da işte ne onunla ne onsuz ama sanırım onsuzluk daha iyi geldi bana

• o günün sonucunun nereye varacağı belli çocuk ta bunu bal gibi biliyor . ayrıyeten bide istekli olan senmişsin gibi ben hiç bir zman zorlamadım sen verdin diyo. onun amacı sadce o gün ihtiyaçlarını gidermek sende yazdıklarına bakılırsa buna gayet açıksın.

0|0
    0|0
  • yapma desekte yapacaksınız bunu sende biliyosun oda. boş bir soru bence.

0|4
    0|0
  • %300 sevsceksnz bnce

0|1
    0|0
  • iyide onla sevgiliyken yapıyodun bunları şimdi yapmak tuhaf olmazmı diyosun bir yandan da eski sevgilinle birlikte olmayı dusunuyosun tuhaf olan bu değilmii.

1|0
    0|1
    • ama onu unutabilmiş değilim hala seviyorum özlüyorum arzuluyorum ama işte ne onunla ne onsuz ya inanın kafam çok karışık onu öpmek istiyorum ama arkadaşken yapmak acı verir bana

• Dini inancın var ve bekareti önemsemiyorsun. Dinim islam ama her haltı yiyorum demen daha mantıklı olur senin. Sen bir kere açmışsın kapıyı giren cıkan cok olur yiyisin gitsin ne düşünüyosun.

• kapıyı açtım evet ama bir tek sevdiğim erkekle beraber olmak istiyorum ben

• zaten kızlını ona wermişin bikere daha yap ne cıkar:))))

0|4
    0|1
    • ya öyle ama şimdi ben durup dururken ona öpüp sarılamıycam sevgiliyken yapardık hep şimdi insan bir tuhaf olmaz mı

• yok ya hosuna bile gider erkekleri iyi tanı:)))

Yükleniyor...