Bekaretimi kaybettim sanirim?

Arkadaslar dun erkek arkadasimla iliskiye girdik, yani icime girdi ama kan falan akmadi biraz acidi o kadar. Benim vajinam etli. Bu zamana kadar hic bosalmadim icime girincede bosalmadim, daha onceki yasadigim seylerdede, bosalamiyorum o yuzden beni bosver ben bosalmak istemiyorum falan diyordum. Kendi kendime yapmaya calisiyorum yine bosalamiyorum. Bende sorun mu var? Birde vajinamda hicbir degisiklik yok girdigi halde ayni hala. Sizce nasil oluyor bu

Güncellemeler:
Erkek arkadas degil tam olarak, tum ailesiyle annesiyle babasiyla kardesleriyke halasiyla falan tanistim. Beni cok sviyor tum ilklerini benle yasadi. Ailesi bile oyle diyor. Ben pisman degilim hayatimda ilk defa duzgun birini buldum ve ona verebilecegim en degerli seyi verdim. Guvenimi hayatimi emanet ettim. O buna sahip cikar eminim haa olurda ayrilirsak yine pisman olmam. En azindan adama gitti derim

1|1
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• Günceli okuyunca hak verdim evlenin o adamla ama diyelim ki ayrıldınız bakir biriyle evlenmeyin bırak bakir bakireyle evlensin 2side ilkini yaşasın çünkü karşıdakine çok ayıp olur ve günah olur inşallah anlamışınızdır

1|0
    0|0
    • Anladim ben zaten asla insanlari yasadigi seylere gore yargilamam herkes hesabini Allaha verir zaten. Aslinda seviyorlarsa birbirlerini bu onune gecmemeli ya yani ben erkek olsaydim ciddi anlamda diuorum kizi seviyorsam o da benden sonra duzeldiyse sorun etmezdim. Ki cok sukur biz birbirimizi cok seviyoruz ayrilmak olmayacak insallah

• Aynen sevgilinle evlenicenizden eminim bakireligin helaline gitcek zaten ama diyelim evlenemediniz olmadi yurumedi bakir bir erkek mi istiyeceksin?

• Hayir oyle bir sey istemem ki her zaman demisimdir ki benden oncesinin hesabini Allaha verir ben benden sonrasina bakarim

En İyi Kız Görüşü

• vajinandaki değişiklik birkac kez ilişkiye girdikten sonra oluyormus bende yasamadım ama arkadaslarımdan duydum :D bide sende vajinismus olabilir eger bişey hissetmiyorsan. bide derdin ne senin bekaretini kaybetmek istiyon. adı üstünde o senin erkek arkadasın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• S***yım zihniyetinize, mezhebi Konya ovasından geniş yoll**** sizin! Bir de maharetmiş gibi ballandıra ballandıra anlatıyor, üstüne de ekliyor; ''erkek arkadaş da değildi aslında'' diye...
    Yazacaklarım buraya kadardı; zihniyetinize uymayan yorumum karşısında engellemeniz uygun düşecektir, zira son cümlem bu.

0|0
    0|0
  • bizden ne istiyorsun peki

0|0
    0|0
  • Sanırım ı biraz fazla olmuş bildigin kaybettin bunun açıklaması var mı

0|0
    0|0
    • Tamam ama neddn hic degisiklik yok ve iste kan gelmedi normal daha once yapmiskm gibiydi sanki ama ilkti

• Bazen Kan hemen gelmez kızlık zarın çok esnektir ama zarar görmüştür emin ol

• Yazık olmuş

0|0
    0|0
  • Esnek kızlık zarın var bence.

0|0
    0|0
  • Evet sende sorun var.

0|0
    0|0
  • Bekaretimi kaybetttim. hükümsüzdür.
    İlan ver gazeteye kayıp ilanı?

0|0
    0|0
  • Genişleme olmadı mı ayrıca stresten dolayı bosslamiyosun biraz zaman geçmesi gerekir

0|0
    0|0
  • Bekaretine elveda de gitmiş

0|0
    0|0
  • En son bıraktığın yerdedir

0|0
    0|0
  • boşalman şart

0|0
    0|0
    • Ama olmuyor iste

• Yok cok iyiydi bende sorun var sanirim. Gec surmesinden utandigim icin de istemiyorum falan diyordum kendimi tutuyorum bilerek diyordum

• yeteri kadar tutamıyor kendini

• İnş kaybetmişsindir

0|0
    0|0
    • Zaten gitti ama neddn boyle dedin anlamadim

• O sordu mu neden kan gelmedi diye?

0|0
    0|0
  • Yrr.. K yiyen soluğu burda alıyor

0|0
    0|0
  • Nerde kaybettin ki git ara

0|0
    0|0
  • partnerinde kesinlike is yok aceminin teki

0|0
    0|0
  • Bende aynı şeyi yaşadım

0|0
    0|0
  • çözemedim

0|0
    0|0
  • üzerinde çalışmalra devam edin, belki sonuç çıkar ileriki aşamalarda.

0|0
    0|0
  • Polise haber verdin mi?

0|0
    0|0
  • Ölün siz

0|0
    0|0
  • Gitmiş :S

0|0
    0|0
  • Ayrılırsan adama gitti demezsin emin ol zaten bir sorun olmasa ayrılmazsın.

0|0
    0|0
  • Bence kaybetmedin

0|0
    0|0
  • Kizligin kan gelmediyse bozulup bozulmadigini sana ancak bir doktor bakarak söyleyebilir, bazen kanama olmayabiliyor, bazen esnek olup yirtilmiyor..

Orgazm konusuna gelince, iliskiden zevk aliyormusun? zevk almadan bosalamazsin, cinsel iliskiyi bosalirmiyim diye yapiyorsan zaten bosalamazsin, cünkü yetrli uyari olmuyor..

0|0
    0|0
    • Aliyorum zevk ama cok kasiyorum sanirim kendimi

• Olabilir, kasiyorsundur birde erkek arkadasin tecrübesizse orgazm olmani saglayacak seyleri bilmiyordur.. Ilerde zamanla ögrenirisniz..

• Evet tecrubesiz ama zamanla ogreniriz evet yakinda nikah kiyicaz zaten 😊 sonra cok vaktimiz olur tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 9

• Esnektir.

1|0
    0|0
  • kan gelmek zorunda değil zaten ve değişme de olmuyo vücudunda neysen osun karakterine bile yansımıyo bir değişme olmasını bekleme

0|0
    0|0
  • Ne degisiklik olmasini bekliyordun ki 😃

1|0
    0|0
  • Bende boşalamıyorum yalnız değilsin

0|0
    0|0
  • 1 her zar ayni diye bisey yoktur seninki esnektir patlamamstr
    2 kadinlar bosalmaz bedemen orgazm olur vucutta rahatlama olurr cok asiri bir sekilde zevk alirsan zevk suyundna fazla sivin akabilir oda istisna

0|0
    0|0
  • Yazik etme kendine

0|0
    0|0
  • Bence erken olmuş ilişkiye girmeniz bazı şeylerin heyecanı vardır herneyse bekaret konusunuda bilmiyorum doktora görün

0|1
    0|0
  • Girsede degisiklik olmaz ki vajinada ne gibi bir degisiklik bekliyosun

0|1
    0|0
    • Seklinde falan ya da genisleme olmaz miydi benimki hala aynida ondan

• Evet bekaret gitti geçmiş olsun

0|2
    0|0
    • Uzulmuyorum gecmis olsun denilecek sey yok ki, gercekten sevdigim kisiyle oldu. Bir ahlaksizla degil o yuzden mutluyum

• en güzeli tebrik ederim

Yükleniyor...