Bekaretimi kaybettim sanirim?

Arkadaslar dun erkek arkadasimla iliskiye girdik, yani icime girdi ama kan falan akmadi biraz acidi o kadar. Benim vajinam etli. Bu zamana kadar hic bosalmadim icime girincede bosalmadim, daha onceki yasadigim seylerdede, bosalamiyorum o yuzden beni bosver ben bosalmak istemiyorum falan diyordum. Kendi kendime yapmaya calisiyorum yine bosalamiyorum. Bende sorun mu var? Birde vajinamda hicbir degisiklik yok girdigi halde ayni hala. Sizce nasil oluyor bu

Güncellemeler:
Erkek arkadas degil tam olarak, tum ailesiyle annesiyle babasiyla kardesleriyke halasiyla falan tanistim. Beni cok sviyor tum ilklerini benle yasadi. Ailesi bile oyle diyor. Ben pisman degilim hayatimda ilk defa duzgun birini buldum ve ona verebilecegim en degerli seyi verdim. Guvenimi hayatimi emanet ettim. O buna sahip cikar eminim haa olurda ayrilirsak yine pisman olmam. En azindan adama gitti derim

1|1

En İyi Kız Görüşü

• vajinandaki değişiklik birkac kez ilişkiye girdikten sonra oluyormus bende yasamadım ama arkadaslarımdan duydum :D bide sende vajinismus olabilir eger bişey hissetmiyorsan. bide derdin ne senin bekaretini kaybetmek istiyon. adı üstünde o senin erkek arkadasın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• S***yım zihniyetinize, mezhebi Konya ovasından geniş yoll**** sizin! Bir de maharetmiş gibi ballandıra ballandıra anlatıyor, üstüne de ekliyor; ''erkek arkadaş da değildi aslında'' diye...
    Yazacaklarım buraya kadardı; zihniyetinize uymayan yorumum karşısında engellemeniz uygun düşecektir, zira son cümlem bu.

0|0
    0|0
  • Esnek kızlık zarın var bence.

0|0
    0|0
  • bizden ne istiyorsun peki

0|0
    0|0
  • Genişleme olmadı mı ayrıca stresten dolayı bosslamiyosun biraz zaman geçmesi gerekir

0|0
    0|0
  • O sordu mu neden kan gelmedi diye?

0|0
    0|0
  • Gitmiş :S

0|0
    0|0
  • Ayrılırsan adama gitti demezsin emin ol zaten bir sorun olmasa ayrılmazsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kan gelmek zorunda değil zaten ve değişme de olmuyo vücudunda neysen osun karakterine bile yansımıyo bir değişme olmasını bekleme

0|0
    0|0
  • Esnektir.

1|0
    0|0
  • Ne degisiklik olmasini bekliyordun ki 😃

1|0
    0|0
  • Bende boşalamıyorum yalnız değilsin

0|0
    0|0
  • 1 her zar ayni diye bisey yoktur seninki esnektir patlamamstr
    2 kadinlar bosalmaz bedemen orgazm olur vucutta rahatlama olurr cok asiri bir sekilde zevk alirsan zevk suyundna fazla sivin akabilir oda istisna

0|0
    0|0
Yükleniyor...