İktidarsızmıyım?

masturbasyon yaparken sıkıntı yok boşalıyorum ama bir kadınla cinsel ilişkiye giremiyorum sertleşme oluşmuyor eşcinsel değilim sizce ben iktidarsızmıyım

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• maalesef evet.

0|0
    0|0
    • doktormusun?

• İktidarsızlık değil bu bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmayın lütfen :)

• doktor olmadığın belli galiba erkeklerle ilgili kötü anıların var milletle dalga geçiyorsun bu iktidarsızlık değil psikolojik bir durum başarısız olma kaygısı

En İyi Erkek Görüşü

• Belki de gerçekte kadın vücudu seni tahrik etmiyordur? Ya da tamamen psikolojiktir herkesin dediği gibi? Bir süre hap ile ilişkiye girmeyi denesene?

0|0
    0|0
    • kadın vücudu tahrik ediyor hatta masturbasyon yaparken problem yok bu durum galiba başarısız olma kaygısı

• Öz güven tazeleyen kadar hapla dene. Ciddiyim! Sonrasında normale döner her şey.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• İktidarsızlık değil bu masturbasyona fazla alıştırdığın için vajinal bölge avuç içi kadar sarmalamadığı için aynı hissi yaşayamıyorsun. Masturbasyonu 1 ay kadar bırakman gerekiyor ki dokular kendini yenileyebilsin

1|0
    0|0
  • söylemekten yorulduk artık. elinizin altında ki aleti kullanmayı bilseniz herşeyin çözümü olduğunu göreceksiniz. az zahmet, biraz araştırma. ha gayret.

0|0
    0|0
Yükleniyor...