Hayat bazen ağır sorularla karşı karşıya gelmektir

bir kız size doğrudan şen gay misin diye sorsa cevabınız ne olur acaba :) ?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kadının erkeğe bakasken ilk bakış açısı evlenilip, evlenilmeyeceğine dair bir karardan ibarettir. O yüzden ilk izlomin kadında çok önemlidir. Tabi erkek bunun farkında bile değildir. Çünkü erkek o sırada karşısındakine eğlenilecek kadın mı, değil mi, gözüyle bakıyordur. Bakış açıları ne kadar farklı değil mi? Kadında ikinci bakış açısı olan, erkek arkadaş bölümü genelde evlenene kadar olan bir bölümdür. Kadın evlendikten sonra bu bölüme yeterince vakit ayıramaz. Çünkü evlenilecek erkeği onu her şeyden hobilerinden, arkadaşlarından ve dost çevresinden kısıtlamıştır. Erkek arkadaş yerine, bayan arkadaş kavramı daha uygun görülmüştür. Üçüncü yöntem olan eğlenilecek erkek ise bir çok kadının başvurmadığı bir yöntemdir. Çünkü kadın bu konuda erkek kadar kolay risk alamaz. Başına gelebilecek felaketlerin sonuçlarını burada tartışmaya gerek duymuyorum. O yüzden kadın bu yöntemi bir tek yerde kullanır. O da gerçekten canını acıttıkları zaman.bu soruyu soran kadının canı yanmış olsa gerek...

0|0
    0|0
    • işte galba ben bunu yptım :(

• ama erek arkadaşım benden fazla erkek arkadaşlarıyla zaman gecırıyorsa 3 sene çıktık ve ınan her ettiğimiz kavganın sebebı onun arkadaşlarıydı...

• Bağlanma kuramı üzerine yazan Bowly; sevilenin kaybına ilişkin öfkeyi "Bağlanılan nesnenin yeniden kazanılmasına yönelik bir mekanızma" olarak görür. Yas tutmak yani sevilen kişinin kaybının ardından yaşanan belli aşamalar vardır. Bu aşamalardan sağlıklı bir şekilde geçilebilmesi için, kişinin yas tutabilme kapasitesinin olması gerekir. Aksi halde terk edilme dönemi sonrası, duruma uygun olmayan başetme davranışları, kişide daha büyük yaraların açılmasına sebep olur. sende olduğu gibi.

Erkekler Ne Diyor 18

• Abi böyle soru olur mu ya ? ha olur mu ? çok yanlış, vallahi açar orada tecavüz ederim :D şüphe mi ediyon kız ha sen istedin bunu.

0|0
    0|0
  • Olmadığımı hem şimdi ispar edebilirim. Tarafıma yapılan menfur saldıurılara karşı aynı şiddete karşılık vermek huyumdur.

0|0
    0|0
  • affedersin ama o anda çıkarırdım önüne

0|1
    0|0
  • denemesi bedava derdim

0|0
    0|0
  • bisexuelim derim,

3lü double penetration teklif ederdim ahahahahahahah,

şaka şaka,

evet gayim derdim,

ilk fırsatta güvenini kazanıp sarhoş edip s'kerdim ahahahahah

eeee malum ya meraktan ya y.r.k.tan

i*nelik yapmasın o da...

0|0
    0|0
  • duruma göre degişir işime nasıl gelıyorsa :)

0|0
    0|0
  • Doğrudan

-Hayır, değilim.

Derdim

Yüz ifadesi, ne niyetle söylediği tın.

cut.

0|0
    0|0
  • Yoo sen ?

Olurdu sanırım.

0|0
    0|0
  • Sana bu ızlenımı veren ne dıye sormadan edemezdın

0|0
    0|0
  • sen gay mısın diye soran kızın karşısındaki erkekten ya beklentisi yoktur ya da şımarıklıgından takılcak adam arıodur.ben olsam sende lez misin yoksa derdim!

0|0
    0|0
  • hayır derdim.ardından sen lezmisin derdim.

0|0
    0|0
  • ahahahahaha:D bakar bakar kalırım.ne diyon la sen ne geyliğimi gördün derim:D

0|0
    0|0
  • soruş biçimine de bağlı

0|0
    0|0
  • gaylerden hoşlanıyorsan evet derdim

0|0
    0|0
  • dayak sebebi olardı...:))

0|0
    0|0
  • Pezevengim gel derim yada

Evet gayim gel sana gayiyim derim :-*

0|0
    0|0
  • evet derim

0|1
    0|0
  • Değilim derdim dalgaya vurursa sevişelim mi derdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hersey olacağına verır

0|0
    0|0
Yükleniyor...