Sertlesme sorunu yasiyorum nasil kurtulabilirim?

Arkadaslar, sertlesme sorunu yasiyorum. Urologa gittim tahlil sonuclari normal cikti ve bir sorun yok dedi doktor. Ancak iliskiye girecegim zaman yine sertlesmezsem korkusu oluyor ve sertlesmede ciddi problem yasiyorum. Bu sorunu nasil asabilirim sizce? Daha once bu sorunu yasayan ve bundan kurtulan var mi aranizda? Kullanmam gereken vs bir seyler var mi?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Kendine anlayıslı birini bul
    Sana zaman ayırabilecek. bencil olmayan. senle oynamayı seven.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her erkek belli bir dönem sertleşme sorunuyla karşılaşabilir. Yani her penis günü gelir, tekler! Öncelikle panik yapma, zaten test sonuçları da normale dönmüş. İlk etapta libidonu yükseltmeyi dene.

0|1
    0|0
    • Tesekkur ederim yorum icin. Umarim duzelir aksi halde psikoloji yerle bir olacak. :(

• Özgüveni yenileyene kadar, tablet yardımıyla ilişkiye girmeyi dene.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• penisini jiletle tamizle ve limon kolanyası sık tatlı bir yanma oolcak ve penis uyarılırcak devamlı dik kalıcak etkisi gecene kadar denendi

0|0
    0|0
  • psikolojiktir o zaman

0|0
    0|0
    • Evet tahlil sonuclarinin normal cikmasi bunu gosteriyor ama bu durum psikologa gitmeden nasil cozulebilir onu dusunuyorum.

• anlıyorum.. doktora gittiğine göre "çekinirim ben " diyenlerden değilsin psikoloğa da danışmakta fayda var

• Anliyorum. Tesekkur ederim.

• Psikolojik bendede oluyor

0|0
    0|0
    • Daha sonra nasil kurtuluyorsun peki bu psikolojiden?

• Bir kaç kez buzzer +18 enerji içeceğini kullan seks öncesi yarim saat önce 15 20 dakikada yavaş yavaş iç birden içme sonra gör performansı inmez bir türlü

• Deneyecegim.

• Uroloji doktoru neleri kontrol etti? iktidarsizligin sayilamayacak kadar cok sebepleri var

0|0
    0|0
  • Fiziksel değilse psikolojiktir

0|0
    0|0
Yükleniyor...