Eski eşimle ilişkiye girmeli miyim?

Aileler yüzünden ayrıldık eşimle daha boşanalı 4 ay oluyor ama onu özlüyorum öpüşmeyi onunla olmayı çok özlüyorum konuşuyoruz arada dışarda gizli gizli görüşüyorz ama ilişkiye grmktn bahsetmyrz onunda istediğini biliyorum sizce ilişkiye girmem doğrumu bunu ona söylemelimiyim ya söylersem beni sadece cinsellik için severse

Güncellemeler:
Aileler yüzünden derken tamamen onlar yüzünden dğil evlendik sevdiğim adam değişti eve geceleri içip gelmeye başladı hep arkdslrı eve gelmeye basladı ve bunlar bız bir aylık evliyken oldu zaten ailesiyle kalıyoduk besleme gibiydim ailem istemedi evlenmemi fakir diye onun ailesi istemedi beni sosyetiğim hiç bir işten anlamam diye en sonunda 5 ay sonra dyanamadım ayrıldım snra bunun aklı basına geldi yalvardı afedersiniz kapımd köle oldu şimd evlenmek istiyo bnde onu sevyrm oda bni sanrm olay bu

0|0
15|25

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke güncellemende ki detayı yukarıda önceden belirtseydin. Eski kocan anladığım kadarıyla hala çocuk. Çünkü evliliğin ne olduğunu bilen asla her gece içip eve gelmez hatta arkadaşlarını getirmez. İçgüveysi de olsan evlilik kutsaldır yaa. Eskilerde bir söz vardır: Kardeşinin kırığını eve abisi karısının kırığını eve kocası getirir. Üstelikte içkili diyorsun yuhhhh. Sen dayanamayıp erken pes edip boşanmasan heralde arkadaşlarından biri sana askıntı da olabilirdi. Veeeee kere sen zenginsin diye elinden gitti zengin kız die sanırım arkadaşları çevresi buna baskı yaptı aptal elinden kaçırdın vs diye ki birden gene akıllandım rolü oynuyor sana. Birleşseniz bu sefer 1 ay ge.meyecek gene bildiğini okuyacak. Bu çocuk akıllı kendini gelişştirmiş nerde ne yapacağını bilen biri değil. Ben sana aşk her zaman böyle durumda öne çıkmaz der ve en kısa zamanda unutmanı tavsiye ederim. Çünkü devam ederseniz sen daha çok yara alacaksın birşey değişmeyecek. Aşk ebgel gurur vs tanımazmış derler ya geç onu sen. Böyle bir durum için tanır da olur da. Bak güncellemende önce yazdığımla şimdi ki arasındaki farka. Seni tanımam onu da tanımam ama bazen gurur onur herşeyden öndedir. Eğer aynı şeyleri hatta daha beterlerini yaşamak onurunun gururun daha kırılmasını istemiyorsan görüşmeyi bile kes derim.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Sonuçta siz eski eşsiniz ve aileler yüzünden boşanmışsınız. Bence sittiredin aileleri tekrar birleşin. Ayrılmanız hataymış. Tekrar evlenin ve öyle yapın çünkü belki eski eşinizde de düşünce farklılığı oluşabilir. Boşandım ama zevkime bakıyorum diyebilir. Belki tabii...

1|0
    1|0
    • Tek aile sorun dglde baya güvenszlik var aramzda ama senin ddgn gibi "boşandım ama zevkime bakıyorum" der haklısın en iyisi nefsime hakim olmak sagolasın

• Hala seviyorsan ailelerin yönlendirmesi olmadan yeniden yuva kurmayı deneyebilirsin yoksa sadece cinsellik yaşamaksa bu yola girme derim.

1|0
    0|0
  • bu tamamen ona olan guvenıne baglı eger gercekten ayrılmanızın tek sebebı aileniz ise ve bu adam seni seviyorsa olabılır lakin birde öteki yuzu var mesela seni kullanma ihtimalı ya da ilerde ailene karşı kullanma ihtimalı gerçi bu birlikte oldugun her erkek için geçerli

1|0
    1|0
  • arkadaş hakketen evlenince sadece iki kişinin sevip anlaşıp evlenmesi değil de 6 kişinin evlenmesi demekmiş. kızın annesi babası oğlanın annesi babası .bi de çiftler. anlaşmışlar seviyolar birbirlerini gayet de uymlular ne diye çomak sokarsınız adamların yuvasına. siz aileler olark birbinizle konuşmayıverin ne ayırırsınız insanları. bak yine akşam akşam sinirlendim. istediğin yaşa bacım sal akışına gitsin. içinden ne gliyosa o şekilde davran

1|0
    0|0
  • Evli değilseniz ikiniz de bence birlikte olun.

Onu seviyorsun anlaşılan kokunu özlemişsen kaybetme

1|0
    0|0
  • yanlış tercih sanırım geçmiş olsun. bir süre hiç haberleşme umarım erken unutursun..

1|0
    0|0
  • cinselliği değil de tekrar evlenmeyi konuşun bence. ya da kesin karar verdiysen görüşmeyi bırakın

1|0
    0|0
  • aşk engel tanımaz ... tenleriniz birbirinizi istiyorsa karşı koymamalı, ve kendini sevdiğin adamın kollarına bırakmalısın . en kısa sürede barışmanızı temenni ederim

ARZULAR ŞELALE ...

1|0
    0|0
    • Teşekkürler ama olmucak dua (:

• Birlikte olursan o işin sonu tekrar evlenmeye kadar gider benden söylemesi :)

1|0
    0|0
    • ailelermz ölmdikçe evlenmmiz imkansz diyim o zaman

• İlişkilerine ailelerin karıştıranlar anlamıyorum sen onun ya da o senin ailenlemi evlendi bence yeniden bir araya gelin ve kimsenin ilişkinize karışmasına izin vermeyin

1|0
    0|0
    • Ailesyle aynı evde yasadgm için karışmama gibi bişey olmazdı çeken bilir diyorum yoksa kimse istemz karışmasını

• Kusura bakmayın ama şahsen ben seviyorsam evliliğimin bitmesindense ayrı eve çıkarım

• İmkanımız yoktu yoksa tabiki bzde isterdik

• bnce içinden geldiği gibi davran başkalarının lafıyla hareket etme derim.çünkü hala içinde sevgi ve istek var değilmi?

1|0
    0|0
  • Git eşinle beraber ol başka biriyle olacağına. Belki zinciri kırar tekrar evlenirsiniz. Üstelik sana zarar vermez.

1|0
    0|0
  • Ayrılalı 3 sene oldu.3 ay önceye kadar görüştük ama asla başbaşa kalmak istemedi dayanamam isterim derdi.durum aynı bazen hala istiyorum özlüyorum offf off :(

1|0
    0|0
    • Hiç düşünüyomusun baskasıyla öpüştgnü falan

• Deme yaf yazık olmuş

• annesi şuan pişman ama yapacak bişey yok.asıl trajedi evlendiği lavuk ta bir dönem arkadaşımdı.hatun evden gitti ama bu durumlar yok.kafamda düşüne düşüne olayı çözdüm gittikten 10 gün sonra çıkarttım ortaya.o kadın yüzünden psikiyatriye bile gittim.ama tabii öyle anne sözü dinleyip delikanlılık yapmak yemedi.şubat ayına kadar hem maddi hem manevi yanındaydım.hala bana taktığı borçları ödüyorum.valla şunu söyliyim evlilikten korkuyorum artık :(

• eğer seviyor istiyorsan git evlen sonra pişmanlık yaşarsın demedi deme

1|0
    0|0
    • İyide bir kere evlendm gercktn sevse o zaman sahip çıkardı değilmi aynı hatayı yapmk aptallık olmz mı

• Gururum sevgimden daha önemli sanırım .s

• o zaman bişe diyemem benimkisi nacizane bir öneriydi

• bence tekrar birleşin yazık yuva kolay kurulmuyor

1|0
    0|0
  • madem özleyecektin niye boşandın ?

1|0
    0|0
  • keyfine göre takıl

1|0
    0|0
  • ihtiyaç giderin arada.

2|0
    1|0
  • sevişmenin ayıbımı olur ya, git seviş

1|0
    0|0
  • aileleler yüzünden ayrılarak hata yapmışsınız...

1|0
    0|0
    • Tamamende aile dgl yaf güvenszlikte vardır eşim bekarlığı bırakamadı onun gibi şeyler

• :)) eğer öyle yaparsan sadece cinsellik için yanına gelir...

• bas imam nikahını gerisi gelir :D

1|0
    0|0
  • bu sizin biliceğiniz bişeyy hala birbinizi seviyomusunuz

1|0
    0|0
    • Seviyo gibiyiz tam bilemiyorum

• İstiyorsan gir bence

1|0
    0|0
  • tekrar evlensene

1|0
    0|0
    • Evliliğim düzgün olsa boşanmazdım ki zaten

• baskası varsa hayatında?

Kızlar Ne Diyor 15

• Bazen dışardan her nedense müdahaleler de bulunur. Birey olarak saygı duymazlar ki karşılarındakiler ne düşünüyor, tercihleri ne yönde? Maalesef evlilikler böyle üçüncü kişilerin yıpratmasıyla bitebiliyor.Eşiniz veya siz bunları soyutlama şansınız olamadı mı? Bu ayrı bir boyutu. Sorunuza gelince, gizli buluşmanıza neden gerek duyuyorsunuz, seviyorsanız, her şeye ve herkese rağmen ''biz'' diyebilseniz ve tekrar evlenseniz? Bun kim ipotek koyabilir?

1|0
    1|1
    • kararlı ve dik bir duruş sergileseniz? Yazık değil mi bir ömür sevdiğiniz halde geçecek:(

• Acıkcası ıkımızınde aileleri ölmedikçe gizli olmadan görüşmemz imkansz..

• Yapmayın böyle ya.. Neden imkansız olsun. Seviyorsanız herkese, her şeye rağmen el ele olun...

• yabancıya gitmekten iyidir...

2|4
    1|0
  • Şu anda evli olmadığınız için doğru olmaz böyle bir şey. Dinimiz açısından zinaya girer yani. Ama senin kararın tabi ne demeli.

1|1
    1|1
  • keske bosanmasaydiniz ozaman ya

görüstügünüze göre hala birseyler var demekki

aileler tabi önemli ama siz anlastiktan sonra ailelerden dolayi ayrilmak yazik gercekten, tekrar deneyin ben derim

1|0
    0|0
  • canım sen saten kafana koymussun , eger saeyet gercekten istiyorsan yapmalisin , onun seni sadece cinsellik icin sevme konusunu anlamadim sonucta arilmissin , sen kalbinin sesini dinle

1|0
    0|0
  • hem güvensizlik var diyosun hemde bida veriyimmi diye soruyosun vermemek için boşanmadın mı zaten hala neyin kafasını yaşıyosun.

0|0
    0|0
  • sendede akılyokmuşki güzelim :(( neden kaynanlarla aynı evde yaşıyosun.eşine diyeceksin gene içip gelirsen arkadaşlarını eve getirirsen evlenmem de.hatta ve hatta Kuran-ı Kerimi öptür yemin etsin.öyle evlen.

1|0
    0|0
  • bence yeni aşklara yelken aç.tükürdüğünü yalama.bi daha görüşme

1|0
    0|0
  • Senin ruh sağlığını hiç iyi görmüyorum.

1|0
    0|0
  • bence eşinle barış gene zinaya girer.evli değilsiniz hem günah olur boşwer..sen beni dinle yeniden evlenin çocuunuzda olur.ama eşin söz versin bidaha öyle şeyler yapmıcanaa.

1|1
    1|1
  • git söyle ve birlikte olmaya devam edin yabancıya gitmesin

2|3
    1|0
  • bekarlığı bırakamadı ne demek seni aldattı mı yani?

1|0
    1|0
  • aileler yüzünden ayrıldıysanız tekrar evlenin bence neden yuvanız yıkılsın ki bide görüşüyorsunuz yani bir nefrete dönüşme söz konusu olsa görüşmezsinizde bence barışın evlenin tekrar hayat sizin hayatınız.

1|0
    0|0
  • şu an evlimisin yoksa dulmusun?

1|0
    0|0
  • cınsellıkten once onund

senı gercekten sevıp sevmedıgını ogren evlılık olarak tekrar denemeyı konus onunla olumlu cevap alırsan o zaman onunla bırlıkte olmayı cınsellık yasamayı ozledıgını sole

1|0
    0|0
    • Evliliği zaten istiyorda aynı sorunlar çıkıck tekrr yasamak istemyrm ama özlüyorumda işte..

• uzak bı yere gıdın aılelerle ılışkıyı kesın en azından bı surelıgıne

Yükleniyor...